Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha az első szülésed is császár...

Ha az első szülésed is császár volt, akkor a második szülésed miért lett császár?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első azért, mert az oxitocinra sem reagáltam, nem voltak fájásaim, viszont a baba szíve elkezdett rendetlenkedni.

Aztán volt egy vetélésem.

A második szülésem programozott volt az előző műtétek miatt.

2011. szept. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert a doki közölte velem hogy amikor az első terhességemnél sürgősségi műtét miatt császároztak, ott vágtak mindent (hosszában vagyok felvágva) és képtelen lennék hüvelyi úton megszülni. Így én akárhányszor is szeretnék majd szülni, mindig császár lesz belőle.
2011. szept. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

az elsőnél nem tágultam.

a 2.-nál meg a szívhang nagyon lement,és mivel az első amúgyis császár volt,így már nem is "erőltették" a sima szülést.ráadásul kiderült,hogy már elkezdett belül a heg szétválni..

2011. szept. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
téraránytalanság. 4500g-os baba, a hegem nem bírta a méh erőlködését. Gyakorlatilag nem fért át rajtam.
2011. szept. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ugyanazon okból, mint a 2. válaszolónál. :(
2011. szept. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

23 hónap lesz a gyerekeim között. A doki azt mondta, ne kockáztassunk.

1 gyerekes, 27 hetes km

2011. szept. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
20 hónap van a két gyermekem között, az első azért lett császár, mert a víz elfolyt, de még az oxitocinra sem indultak be a fájások, vártunk, ameddig lehetett, de semmi. Most a második babánál normál szülésre készültünk, aztán a 37. héten már csak 1,4 mm volt a belső heg, a 40. héten programozott császár lett. De előző éjjel beindultak a fájások, ezért reggel korán császároztak, nagyon szeretett volna alul kijönni, de a heg miatt nem engedték.
2011. szept. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!