Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A homeopátiás szerek hatottak...

A homeopátiás szerek hatottak szülés közben, miket szedtetek és hogyan (ha szedtetek)?

Figyelt kérdés
2010. dec. 5. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Én szedtem. Pár hete volt itt egy gátvédelmes kérdés, ott leírtam részletesen a receptet, keresd vissza esetleg. Nem tudom, hogy segített-e, mindenesetre problémamentes és meglepően könnyű szülésem volt, sikeres gátvédelemmel. A következő szüléskor is fogom szedni.


A bogyók mellett gátmasszázst is csináltunk otthon a 35. hét körültől, meg málnalevél-teát ittam.

2010. dec. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod! megpróbálok rákeresni a kérdésre
2010. dec. 6. 20:29
 3/7 anonim ***** válasza:
szia én is szedtem.Caullophyllum.,már nem tudom de valahogy igy kell irni..2 óra alatt szültem meg a lányom:DSok Sikert
2010. dec. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szia,


én nem közben, hanem előtte szedtem vagyis ittam a málnalevél teát. hogy attól e nem tudom, de nagyon gyorsan tágultam, 3 ujjnyira voltam nyitva, amikor beértünk, 3 órára rá kint volt a kisfiam :) a teának is tulajdonítom a sikert!!


Ági

2010. dec. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Megkerestem a receptet, bemásolom Neked:


Nekem ezt mondták:

- 36. héttől Arnica 15CH napi 2*5

- 37-38. hét Caulophyllum 9CH napi 2*5 hétfőtől szombatig, vasárnap Pulsatilla 15CH 1*5

- 38-39. hét Cimicifuga 5CH 2*5 h-sz, vasárnap megint Pulsatilla

- 39-40. hét Cauloph, vasárnap Puls.

- 40-41. hét Cimicifuga


Szülés indulásakor Arnica 15CH 8 óránként, Caulo+Cimici felváltva max fél óránként; ha elfolyik a víz, Pulsatilla óránként.

Szülőszobára Caulo és Cimici 30CH-t kellene vinni, de azt nem találtam itt Egerszegen semmilyen patikában, úgyhogy azokat vittem be, amiket addig szedtem. Vajúdás közben először fél-, majd negyed óránként szedtem őket, a szülésznő utasítására.

2010. dec. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is szedtem,de egyszerűbben szülésznői tanácsra!

Cimicifugát és chaulophillumot (ch15-öt) és 35. héttől, egyik este 5 golyó az egyikből másik este 5 golyó a másikból!Ugyanabban az időben!Vagyis nem muszáj este csak ugyannakkor!

ÉS ne legyen rajtad fém, ne érj a golyókhoz, csak kicsavarod a kupakba és be a szádba,nyelv a alá!És elektromos gépek közelében se tárold a golyókat!

Nekem vajudás elejétől kellett volna szedni,de csak akkor kezdtük mikor már a kórházba értünk mert elfelejtettem!Íyg mikor elkezdtem fél óránként váltva cimicivel kezdve,utána 3 órára lett meg a lányom,de 45 perces kitolással 4 kiló 61 cm lett szerintem könnyen!Vagyis nekem pozitív élmény!

2010. dec. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon nagy segítség volt!!! KÖSZÖNÖM!!!
2010. dec. 10. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!