Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki szedett homeopátiás szereke...

Bogyo110 kérdése:

Ki szedett homeopátiás szereket szülés előtt?

Figyelt kérdés
Ami engem érdekelne az a cimicifuga racemosa 9ch a másik peddig caulophyllum thalictroides hogyan mennyit és mikortol lehet szedni ! 38 hetes vagyok!
2011. jan. 28. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A Cimicifugát csak a szülés-vajúdás alatt kell szedni. A fájások ritmusának megfelelően. A caulophyllumot már elvileg a 36. héttől lehet (napi 1x5), meg ugyanúgy a szülés alatt. A 36. héttől nekem még mellé az arnicát javasolta a szülésznőm (napi 1x5).

2011. jan. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is szedtem.

De nagyon jól leírta az első válaszoló, nem ismétlem meg. :)

2011. jan. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én CH 5-st szedtem a 37.héttől 1x5-t a Caullophyllumból. Amikor beindult a szülés 1x5 Arnicat. A kórházban felváltva fél óránként a Caullophyllumot és a Cimicifugát. Szülés után napi 3x5 Arnicát. Első babánál 4 óra alatt kitágultam (de császár lett, fiam nem fért át a medencémen). Azért intenzív volt ám így, hogyí gyorsan tágultam.
2011. jan. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!