Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A sok stressztől, idegeskedést...

A sok stressztől, idegeskedéstől beindulhat hamarabb a szülés?

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen,sajnos be.

Nem törvényszerű,de előfordulhat.


Viszont ha beindul ha nem,az biztos,hogy a baba is érzi!

2010. dec. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem igazán tudom mit csináljak!Karácsonyra hazautaznánk pár napra a szüleimhez,akik válás közepén vannak,állandóan veszekednek,és elég feszült a hangulat,de a dédiket és a testvéremet nem akarom megfosztani az unokától!Mert már van egy gyerkőcöm,aki vágyik is haza!Akkor lezsek 35 hetes terhes egyébként!

Ti hazautaznátok?300km

2010. dec. 6. 12:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Ez rengeteg más körülménytől is függ.

Például,hogy hogyan utazol,mert ha autóval,akkor az elég rugalmas ahhoz,hogy ha nagyon nem bírod a feszültséget hazagyertek.

Ezen kívül az is lényeges,hogy van-e ott lehetőséged elvonulni valahová ha nagyon rosszul érint a feszült légkör,például ledőlni egy órácskára.

Másrészt,talán érdemes azért szólni,hogy legyenek rád tekintettel,hiszen várandós vagy,és sem a stressz nem tesz jót,sem a karácsony nem szép folyamatos veszekedéssel.


Nem tudom megítélni innen a távolból,hogy mennyire súlyos a helyzet,de ennyi ismert információ alapján én mennék!


Boldog babavárást kívánok.

2010. dec. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

Ne menj haza kérlek! Barátnőm, most várja a 3. lányát, az apja velük él, ő a gyámja és hát az egy ökör!

A 2. kislánya 36.hétre született, mert már a halálba idegesítette, de ami mégrosszabb, hogy msot a 3. baba elindult a 34. héten szintén az apja miatt..gondolj bele:(

Ne menj kérlek:((((((

2010. dec. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Sajna én is affelé hajlok hogy ne menjek,de a párom szülei is nagyon várnak minket,nyaggatnak és nem messze laknak egymástól!Szar helyzet ez de nekem a gyermekem a legfontosabb!Köszi hogy megerősítitek bennem a döntést!
2010. dec. 6. 15:13
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom olvassa-e még valaki,de anniy fejlemény van hogy nagyon pici a babám,be karnak fektetni,nem igazán nő 33. héten kb 1600gr,szerintem a stressz is közrejátszik!Szerintetek?
2010. dec. 9. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!