Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A baba feje beilleszkedese...

A baba feje beilleszkedese utan mennyivel szuletett meg a pici?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem erre nincs szabály. Nekem a 28. hétre fordult be, most vagyok a 33-on és hála Istennek még egyben vagyunk :)
2010. dec. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

30-ik héten már nyomta a méhszájat és koraszülés várhao volt. söt nyiltam is.

aztán 42-ik héten szültem.

2010. dec. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bocsi elso,hogy kijavitalak,de a befordulas nem ugyanaz,mint a fej beilleszkedese! Nekem is be van fordulva a 25. het ota es most illeszkedett be a feje a 37. heten. :)
2010. dec. 7. 13:41
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 38. heti uh-on már nem látták a fejecsúcsát, annyira lent volt már. végül a41. héten szültem.
2010. dec. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én 40hetes vagyok, és a 36.heti uh-n már a szülőcsatornában volt a feje. Múlheti vizsgálaton már a doki azt mondta, ha jobban nyitva lennék, simán lehetne látni a kis fejét. Még csak 1centire vagyok nyitott amúgy.
2010. dec. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az elso babam feje a 36. heten beilleszkedett, kereken harom hettel kesobb szultem.

A masodik babanal inditottak a szulest szinten 39 hetesen, mert 3 ujjnyira nyilt a mehszajam, de akkor a feje meg kimozdithato volt, azaz nem volt beekelodve.

2010. dec. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocsanat hogy belekerdezek, de lehet erezni ha beilleszkedik a baba feje? Milyen erzes?
2010. dec. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
En kimondottan azt,hogy beilleszkedett nem ereztem,a vedono es a doki meg tudja allapitani. Nekem a vedono tapintas alapjan allapitotta meg. :)
2010. dec. 8. 14:11
 9/9 anonim ***** válasza:

Első babám a 36. héten illeszkedett be a feje, 40+4 napon született

Második babám a 42.hét elején lett indítva, és még akkor is fent volt. Burokrepesztés után szállt le és illeszkedett be. Úgy írom, hogy burokrepesztés után 35 perccel már felsírt:)

2010. dec. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!