Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Készülödik kifelé a baba vagy...

Készülödik kifelé a baba vagy mi ez? Barnázgatok tegnap óta.

Figyelt kérdés

Mitől lehet ez a barnázás (darabos)? Tegnap voltam orvosnál , 1 újjnyira nyitva van a külső és a belső méhszájam is, sokat keményadik a hasam és néha fájdogál, hányingerem van, de a baba még mocorog elég sokat.

37 hetes kismama


2011. okt. 27. 08:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A doki nem mondott semmit?

Ha nyitva van a méhszáj, attól lehet a barnázás, és lehetséges, hogy a baba szeretne kijönni már. :)

Az én babám még a szülés napján is majd szét rúgta a ház oldalát és szülés alatt is igen aktívan közreműködött. :)

2011. okt. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is barnázgattam ebben az időben, nem tudtam mitől. Aztán kiderült, hogy a nyákdugó darabjai + az amúgy is bő folyásom keveréke volt.

Szabályosan a 39. héten szültem, akkor már egyértelmű vér jött, nem pedig barnás, rózsaszínes trutyi. Tágulásos vérzés. Nem tudom másnál is így volt-e, de szerintem nálad is valami hasonló lehet.

Vagy esetleg feszül odabent a baba, és néha elpattan egy-egy hajszálér és az színezi el a dolgokat barnásra. Ilyenem is volt sokszor a terhesség alatt.

2011. okt. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Orchidea001 ***** válasza:
100%
A nyákdugó,teljesen normalis.Közeleg a szülés én utana kb,5-6 napra szültem...de nem mervado lehet 2 het is.Ne izgulj.
2011. nov. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!