Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sote I. sz. Női klinika...

Sote I. sz. Női klinika (Baross u. ) szülészetéről irnátok véleményt? Ki hogy volt megelégedve, aki ott fog szülni, vagy már szült? Érdekelne jó szülésznő is.

Figyelt kérdés
2009. jan. 19. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát én is ott fogok szülni és engem is érdekelne a dolog.

Csak annyit tudok mondani, hogy pont most jöttem onnan és kérdezgettem, azt mondják a kismamák, hogy orvosilag nagyon felszerelt, megbízható. Na de a körülmények!!!!

Azok állítólag nagyon rosszak. Sok frissen szült anyuka van összezárva (4-en) és két szoba közt van egy fürdő, amire az unokatesóm, aki novemberben szült ott azt mondta, hogy véres és koszos volt. Nem tudsz rendesen pihenni stb.

Babának semmit nem adnak, ruhát, pelust mindent vinni kell. 2005-ben a Bajcsyban szültem császárral, de ott még a nem fizetős szoba is tök jó volt, mindent adtak a gyereknek, mondjuk én fizetősbe voltam. Viszont ők meg orvosilag nem olyan jók, de ez csak az én véleményem és tapasztalatom.

Hát remélem kapunk valami jó hírt a SOTE-I-ról.Én is ezen pánikolok.

Jó babavárást!

2009. jan. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Novemberben szültem ott. A gyerekágyas osztály körülményei olyanok amilyennek az előző válaszoló írta. Három napot ki lehet bírni így is.

A szülőszoba teljesen hagyományos. Én az előkészítés után egy egyágyas szülőszobába kerültem, itt volt zuhanyzó is. Az orvosok és a szülésznők nagyon profik. A szülésznőm Juhász Ágnes volt, nem fogadtam fel előre, de utólag nagyon hálás voltam neki, mert nagyon rendes, kedves volt.

A körülmények valóban nem túl jók, de szakmailag a legjobb hely az országban. Szerintem megért egy kis kényelmetlenséget a babám és az én biztonságom.

2009. jan. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a előttem szólókkal. Kilenc hónapja szültem a Barossban, én a biztonságra "mentem", nem érdekelt semmi alternatív dolog. A szülészek, szülésznők profik, persze nem bájologni vannak ott, azt ne várd. A csecsemősök "állatok", ne számíts rájuk semmiben, de tényleg 3 nap az egész, ki lehet bírni.A szobák szerintem tiszták, napjában többször is takarítják a mosdókat (már untam is őket:-)).Pihenni nem lehet, de szerintem pihenni max. csak egy egyágyas szobában lehetne, ami ott szinte kizárt, hogy megkapod... Ha lesz tesó, azt is ott szeretném megszülni, mindegy kinél, hiszen mindegyik profi.
2009. jan. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!