Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Váltanátok a helyemben? Mi a...

Váltanátok a helyemben? Mi a véleményetek a SOTE II. szülészetéről?

Figyelt kérdés

Jó a dokim és a MÁV kórházban van, sok jót hallottam róla, szívesen szülök ott.

25.-ére vagyok kiírva és a doki azt mondta szenteste nem jön be, a két ünnep között sem garantálja hogy ráér....

Én mondjuk tudom hogy korábbi peteérés volt, és anyukámnak is előbb jött mindenki 1-2 héttel... szóval van jó esélyem a karácsony előtti szülésre is...


Ajánlottak nekem egy aranyos dokinőt aki vállal karácsonyra is, ő a SOTE 2-n van, vannak jó tapasztalatok arról a kórházról? Váltanátok a helyemben?

ja és a 25. héten vagyok, a MÁV-ban nem vett át egy másik doktornő, a karácsony miatt


2011. szept. 8. 15:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szia és a SOTE II-n szültem, csupa jó tapasztalattal. Szóval nyugodtan válts ha szeretnél fogadottnál szülni.
2011. szept. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Jaj de szomorú. .( Nehéz kérdés. Én azt hiszem nem váltanék, nem hallottam olyan jókat a SOTE II-ről viszont én az ÁEK-ben szültem és meg voltam elégedve mindennel (kivéve csecsemősök közül néhány). Szülnék ügyeletesnél ha problémamentes terhesség. Legalább megspórolom azt a sok pénzt így karácsonykor. Jók ott a dokik, a szülésznőkről meg nem is beszélve. Ők kiválóak.
2011. szept. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Én a SOTE 1-en szültem

Az egyik ismerősöm a SOTE 2 szülte az lett a vége, hogy bele törték a tűt a kezébe műteni kellet. A gyermekkel haza engedték majd másnap vihetek a kórházba mert besárgult….

Én a SOTE1 szültem. De nem volt fogadott orvosom/ szülésznőm mégis minden rendben volt 3 orvos +1 gyerek orvos volt bent velem mert a fiam belekakilt a magzatvízbe én végére már alig bírtam nyomni már vákuumozni akartak de szerencsére és egy kis segítséggel (kinyomták belőlem) megszületett a kisfiam akit azonnal vitt a gyerekorvos. A szülésznő is végig vitte a szülést pedig már lejárt a műszakja. Mire össze varrtak és rendbe raktak apa már hozta is a kicsit. Bejött a gyerek orvos elmondta, hogy minden rendben van. Doki utána mindig mikor találkoztunk a folyóson megkérdezte minden rendben van-e.

És egy huncut vasat se kaptak. Száz szónak is egy a vége én csak is ott szülnék.

2011. szept. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szia! Én tavaly májusba szültem a SOte II-n és én mindennel meg voltam elégedve, j nem egy 4* szálloda, de velem a csecsemősök, orvosok mindenki normális kedves volt. BArátnőm is ott szült, ő is meg volt mindennel elégedve. Nekem fura, hogy a dokid nem megy be, de a szülésnél a szülésznő van veled, így inkább én a szülésznőhöz húznék, mivel ő fogadott lesz, így biztos lehetsz benne, hogy rendesen el leszel látva. Nekem s zülésznő intézte a szobát is, hogy jó szobatáraskhoz kerüljek, mi nagyon jól elvoltunk a szobába, jó fej volt mindenki. Én azt mondom, mindenhol úgy állnak hozzád, ahogy te viselkedsz! volt olyan anyuka, akinek a csecsemősök fél éjjel szívták géppel a mellét, csak hogy beinduljon rendesen, mert úgy elzáródtak a csatornák, hogy fájt mindene! Nekem csak + tapasztalatom van. Szívesen segítek, ha van kérdésed. Ki lesz a szülésznőd?
2011. szept. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszi a kedves válaszokat.... de továbbra is bizonytalan vagyok :)

Szülésznő: eddig nem fogadtam, mert úgy gondoltam a doki fontosabb.... meg most hogy a kórház sem biztos, még nem is érdemes szülésznőt fogadnom.

Fúha, olyan nehéz a döntés, első gyermek, és foggalmam sincs mi vár rám, vagy mi a fontos....

2011. szept. 8. 16:15
 6/18 anonim ***** válasza:

2.vagyok.

Az ÁEK-ben (MÁV-ban) nincs szülésznő fogadás de nem is kell mert mind profi, kedves, aranyos.

2011. szept. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszi

És szülhetek a MÁVban akkor is ha nem az a területileg illetékes kórházam, és nem jön be a fogadott doki?

2011. szept. 8. 19:45
 8/18 anonim ***** válasza:

Szia,


ki lenne a választott orvosod a Sote 2-n?6 évig nőgyógyászok mellett dolgoztam,nagyon sok mindenkit ismerek.Ha esetleg megírod,szívesen elmondom mit tudok róla..

2011. szept. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Dr Tahy András csak ajánlani tudom egy nagyon jó orvos odafigyel a dolgokra egyébként az rtl en a tv dokiba is szokott lenni mert nagyon sokszor meghívják és ő tényleg megbízható :D én is nála szültem a Sote II őn
2011. szept. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Vesztergom Dórát ajánlották nekem, fiatal doktornő.
2011. szept. 8. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!