Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40+3hetes kismama vagyok, és...

40+3hetes kismama vagyok, és még mindig teljesen fent van a hasam, plusz a nyákdugóm sem távozott még! Az orvos még 10napot akar várni az indítással. Semmi esélyem így, hogy meginduljon igaz?

Figyelt kérdés
Mármint arra gondolok, hogy a pocim fent van, a nyákdugó még nem távozott. Már minden bajom van, hogy nem akar kibújni, nagyon szeretném már átölelni a kislányomat. Nektek mikor ereszkedett le a pocitok, és mikor távozott a nyákdugótok? Mindig azt figyelem mikor megyek ki a wc-re, de eddig semmi. :( Még a méhszáj vizsgálatok után sem barnázok, nem vérzek.
2010. dec. 10. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Attól még simán szülhetsz bármikor!

Nyákdugóm nekem sem ment el a szülés előtt 2 nappal teljesen zárt voltam, esély nem volt rá hogy szüljek. Aztán mégis. Bár engem úgy megvizsgált a doki a kiírt napon, hogy attól be is indult a nulláról. Kitartás!!!

2010. dec. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia. De van esély. Az első lányommal nekem egyáltalán nem ment le a pocakom, és a nyákdugóval sem találkoztam, 39+5 naposan született. Most várom a másodikat, épp ma kezdem a 40. hetet, hasam szintén fönt, nyákdugó sehol, és én is nagyon várom, hogy bármelyik pillanatban megkezdődjön. A legjobbakat neked és a babának, remélem már nem kell sokat várnod. :)
2010. dec. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia, az esély mindig megvan, egyébként nekem is fent van még a hasam (ma vagyok 40 hetes) és én már mindent kipróbáltam, hogy beinduljon magától a szülés, de sajna semmi, viszont a dokim nem vár, holnap megindítja a szülést. Szurkolok neked, hogy magától beinduljon, mert szerintem a 10 nap egy picit sok, amit még várnod kell.


Jó babázást kívánok.

2010. dec. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Csatlakozom. Nekem se ment le a hasam a fiammal egyáltalán és aznap délelőtt még teljesen zárt méhszájjal közlekedtem,és a fiam az éjszaka közepén csak nekiindult :) Reggelre meg is lett.

A nyákdugómmal csak a vajúdásom közepénél találkoztam.

2010. dec. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a dokid természetesség párti, és ez jó. Hiszen ha nincs semmi komplikáció, akkor az a legjobb, ha a magától indul a szülés.


A nyákdugó van akinél csak szülés közben megy el, van akinél meg elmegy, és mégis csak 3 héttel később szül, ennek nincs jelentősége.


Épp első babámmal voltam NST-n, és mondta a szülésznő, hogy ez a poci még jó fent van, nem lesz itt még baba, hát aznap beindult.


Szóval kitartást, drukkolok Neked nagyon, hátha jön még valami front addig. :o)

2010. dec. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2. baba?
2010. dec. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat! Még mindig semmi jele, hogy ki akarna bújni a drgám. :( Én is mindent kipróbáltam már, de semmi nem jön be, egy vmit nem akarok ipróbálni, az pedig a bába koktél. Mindenki ezzel jön, de én félek tőle. :( Így inkább várok. Én is sokallom még ezt a 9napot, azért ne 42hetesen kelljen már szülnöm....Félek, hogy belekakil a vízbe. :( Az a gáz, hogy nekem jóslóim sincsenek. :( Hát nagyon remélem, hogy most már beindul magától, szerettem volna ezen a 7végén szülni. Mindenkinek minden jót kívánok! ( első baba egyébként )
2010. dec. 11. 08:37
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.


Nekem a 2. fiam indítva lett a 42.héten. Semmi baj nem volt vele, csak itt ennyit várnak az indításig. A szülés simán ment, pikk pakk, és azt az 1 hetet, amit előtte bent töltöttem, jól kihasználtam. Pihentem, megismertem mindenkit.

Kitartás!! És könnyű, gyors szülést kívánok! Majd emeld ki a kérdést, ha megszültél. Addigis++++++++++++

2010. dec. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!