Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lett ilyen nagy a...

Mitől lett ilyen nagy a babám? Valami baj van vele? 27+1 hetes kismama vagyok, eddig minden uh-on normálisak voltak a méretek, most viszont megugrott és 2 héttel idősebbnek mondja az orvos.

Figyelt kérdés
A cukorterheléses eredményem jó. 1295g volt most a bescsült súlya és azt mondta az orvos, ha így folytatja, akkor 4 kg feletti lesz. Eddig kb 6 kg-ot híztam, tehát még ettől sem lehet. Akkor mi a baj?
2011. aug. 23. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezekkel a becsült súlyokkal nem kell foglalkozni. Nekem a szülés napján 2600-2700g körülinek tippelték ehhez képest 5 óra múlva megszületett 3160g-al.
2011. aug. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az uh.-ra nem lehet adni.Nekem szülés előtt 2 nappal csináltak uh.-ot ott azt mondták 3225g.2 nap múlva 3007grammal született.
2011. aug. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne izgulj!

Nekem 60dkg-al és 45 dkg-al mérték el a babáimat! :o

Nem sokat kell adni ezekre a mérésekre. Elég ha ici-picit arrébb teszi a doki a kurzort a méréskor!


Egy szintén 27 hetes kismama :)

2011. aug. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A mi babank 28 hetesen 1472g volt. Igen az uh-szerint 2 hettel nagyobb de ez nem gond. Lehet, hogy majd lemarad vagy egy picit nagyobb baba lesz.
2011. aug. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!