Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után másfél héttel...

Szülés után másfél héttel teljesen megszűnt a vérzésem ez természetes?

Figyelt kérdés
2010. dec. 12. 06:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Ne aggódj van ilyen.nekem is a második hét végére,már csak ilyen folyás szerü volt,majd az is megszünt.A 7.héten meg megjött a havim is már.Lehet Te is igy jársz,hogy hamar meg fog jönni.
2010. dec. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mióta nem vérzel?

Nekem volt olyan, hogy szülés után 1 héttel elmúlt 4 napra, de akkor tényleg semmi nem volt, még pici barnázás sem. Aztán újra előjött, és kitartott az 5.hét végéig.

Egyébként természetes, hogy elmúlt, az a nem természetes, ha tovább tart, mint 7-8 hét.

2010. dec. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is olyan volt, hogy szülés után két héttel, már csak tisztaságit használtam, mert épphogy csak volt valami, aztán az egyik szoptatás alkalmával, háát hogyis mondjam finoman, úgy elöntött, hogy nagyon :(, azóta is így van, két-három napig szinte semmi, aztán megint 2-3 napig van. 3 hete szültem. De szerintem ez is normális.

2010. dec. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is csak 2 hétig véreztem, utána még 2 hétig barnázgattam. Rácáfolnék az első válaszadóra. 22 hónapja szoptatok, 17 hónapos volt a kisfiam, amikor megjött.
2010. dec. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt, igaz, nem másfél héttel, hanem kb 3 héttel szülés után múlt el, majd pár napra rá újra megjött. A 6 hetes kontrollon már megint nem volt semmi, de rá pár napra még véreztem egy jó hetet. Azóta csend, és 6,5 hónapos a fiam. :)
2010. dec. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! nekem is hamar elmúlt, és előtte sem volt túl erős- sima betétet használtam csak, nem Tenát. Császárral szültem, de köztünk is volt, aki hat hétig is vérzett. Ez alkat, seb, stb kérdése szerintem. Normális így is!
2010. dec. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!