Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtt elmentetek...

Szülés előtt elmentetek szőrteleníttetni, hogy ne a kórházban kelljen a nővéreknek borotválni? Hányadik héten? Gyantázásra mentetek, mennyire volt fájdalmas?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 09:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hát én a vége felé annyira nem bírtam a fájdalmat hogy nem gyantáztattam, csak leborotváltam otthon és kész. Az első babámat túlhordtam így azután pár nappal amikor ki voltam írva leszedtem.

A másodiknál délelőtt megmondták hogy menjek haza összepakolni mert délután szülés lesz így otthon szép nyugisan még lefürödtem és akkor borotválkoztam.

Semmi dolga nem volt így velem a szülésznőnek (szerencsére).

2010. dec. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
De jó neked,hogy tudtál borotválkozni! :) Én 30 hetesen már nem látok le a hasamtól meg nem is érem el igazán :D Vettem szőrtelenítő krémet,azzal könnyebb lesz,de gyantázáse nem vállalnám :)
2010. dec. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első vagyok LÁTNI már én se láttam, "érzésből" csináltam :D és leellenőriztem tükörrel hogy oké e :)
2010. dec. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

36. héten mentem gyantáztatni. Totál csupaszra. Hát mit ne mondjak vert a víz rendesen, pedig előtte sosem volt gondom. A csaj kérdezte is, hogy hagyjunk ki szünetet vagy napot, de mondtam nem, legyünk rajta túl. :)

Jó is volt, mert következő héten befektettek nyitva voltam végig. Aztán 39+4 hetesen szültem. Így utólag jó volt.

Nálam már semmire nem volt idő nem hogy borotválásra. Se beöntés, se fájdalomcsillapítás se semmi :)

2010. dec. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

Nekem nem volt időm előtte elmenni, magamnak már nem láttam csinálni semmit, a szülésznő borotvált le.

Amit azóta sem értek: ha magamnak borotválom állandóan begyullad néhány helyen a szőrtüsző. Ő meg a filléres eldobható borotvával olyan profin leszedte nekem, hogy semmi érzékenység vagy gyulladás nem volt utána.

2010. dec. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33 héttől bennt feküdtem a kórházban , a nagy pocaktól semmit nem láttam (ikreket szültem), így a szülésznő borotvált le. És én is azon töprengek amin az utolsó, nálam is mindig begyulad és hamar kinő, amikor a szülésznő borotvált abszolut nem gyulladt be és 3 hétig szinte sima volt.
2010. dec. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Lehet, hogy akkor időszerű bejelentkeznem, én nem merném magamnak még krémmel sem....


Utolsó 2 válaszoló: Ez érdekes. DE valószínűleg az lehet az oka, hogy ő naponta többször borotvál szemből, míg mi ritkábban, csak magunknak fentről látva...

Meg hogy ő egy borotvát egyszer használ csak (én az eldobhatót egy alkalom után azért nem szoktam eldobni...)

2010. dec. 13. 11:07
 8/12 anonim ***** válasza:

Én a lábamat sem bírtam epilálni a terhességem alatt annyira fájt!


Így odalnt is csak borotválkoztam, de a hatalmas hasamtól a 30. héttől én sem láttam semmit!Mivel nem sexelhettünk a 36. hétig így csak a "dokinak" borotválkoztam,vagyis a párom csinálta,mert már ő utálta hogy folyton megvágom! :)


De mikor szülni mentünk,meg volt beszélve hogy akkor is leszedi,de én mondtam,hogy hagyjuk,majd ha nem jó bent leszedi a szülésznőm!De azt mondta ok,csak ott húzott egyet ahová a gátmetszést tervezte!Mert akkor már elfolyt a vizem, és azt mondta ha meg tudom egyáltalán szülnia lányom természetesen akkor tuti lezs sebem, olyan nagy!Hát lett is!

2010. dec. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
38 hetesen mentem gyantáztatni. Hónalj, kar, láb és teljes fazon. Nem fájt sokkal jobban, mint a terhesség első szakaszában vagy előtte. De sajnos nem úsztam meg a borotvát, mert a fiam csak a 42. héten született meg. :(
2010. dec. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amikor már nem láttam a hasamtól, akkor apa borotvált 3 naponta. Szülés előtt borotvált le 2 nappal, így nem borotváltak.
2010. dec. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!