Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A terhesség vége felé meg...

A terhesség vége felé meg tudják mondani, hogy a kiírt időponthoz képest előbb vagy később várható a baba, vagy kb. pontos érkezik?

Figyelt kérdés
Ha igen melyik héten "látják" már előre?
2009. jan. 21. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

háát elvileg nem de én a babaszoba.hu-n beirtam az adataimat és ott szeptember 11-et irtak és az UH-n pedig szeptember 13-st mondtak......

szeptember 11-re lett meg a kisfiam tavaj : )

2009. jan. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én azon a napon szültem amire ki voltam írva

:D

Pedig már hetekkel elötte mondták hogy biztos elöbb jön....mert oriási hasam van és leszált

2009. jan. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 38. héttől folyamatosan mondták, hogy hamarabb meglesz mert már a hasam nagyon lent volt és be is volt ugye illeszkedve a babóm rendesen!Ehhez képest 9 nappal hordtam túl a kisfiam!!

5 hetes anyuci

2009. jan. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudják megmondani, csak találgatnak ők is. Engem reggel még hazaküldtek azzal,h. "hajjajj, ez még teljesen zárt sehol semmi...majd a jövő héten jöjjön vissza anyuka!"

Ehhez képest aznap este fél 8-kor megszületett a kisfiam.

2009. jan. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pontosan nem tudják megmondani, az lehetetlen, de saccolni tudnak.

Még az első magzatmozgás idejéből is szoktak következtetni.

Én a 36. héten szültem, a doki mondta, hogy nem lát reális esélyt arra, hogy végig kihirdjam. Kb 10 nappal elöbbre saccolta. Másnap meglett a baba. 2000-es volt a méhszálya, és mondta, hogy teljesen befordult már a szülőcsatornába.

2009. jan. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én december elejére voltam kiírva, de a terhességem huszadik hetétől azt hallgattam a dokitól, hogy november közepére már biztosan anyuka leszek, mert nagy a baba, nagyon nagy...

November elején még mindig nagy volt, a pocakom sem volt apró, ráadásul le is szállt már és be is illeszkedett. Nah, akkor hetente jártam terhesgondozásra és minden alkalommal úgy köszöntek el tőlem, hogy a jövőhétre kapok még időpontot, de úgysem kell már eljönnöm.

Ehhez képest november közepén még boldogan ficánkolt bent a fiam (már amennyire tudott) és végül hó végén szültem négy nappal a kiírt dátum előtt. A baba sem lett óriási, nem is volt kicsi ugyan, 3700 grammal és 55 centivel született a fiam.

Úgyhogy ezekkel a jóslatokkal a következő terhességemnél biztos hogy nem fogok foglalkozni, még akkor sem, ha a doki szájából hangzik el. Az egész csak arra volt jó, hogy beleéltük magunkat a férjemmel és a családdal a november közepébe és az azt követő két hétben nagyon-nagyon türelmetlenek voltunk. Mindenki úgy hívogatott és kérdezgette, hogy szülök-e már, mintha legalább túlhordanám a babát, pedig még bőven a kiírás előtt voltunk.

2009. jan. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és jó egészséget a babáknak!
2009. jan. 22. 11:13
 8/8 anonim ***** válasza:

Engem a 7. honaptol,azzal vigasztalt a dokim,h november vegere tuti meg lesz(jo fej fiatal,mikor megkerdezte,h van-e problema mindig azt mondtam ,h ugy aludnak mar hason...)es aludhatok hason.Amugy dec 12.re voltam kiirva,uh szerint nagy baba es mivel alig vartuk es o pont ugyeletes volt kozos beleegyezessel dec 14. inditotta a szulest.

Igaz vegul, sajna meg kellett csaszrozannak...

....de ahhoz kepest mar meg a cickoim miatt nem tudok hason aludni a sok tejcsi miatt... :))

2009. jan. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!