Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki Fraxiparinnal szúrta...

Aki Fraxiparinnal szúrta magát a terhesség alatt, volt valamilyen komplikáció ez miatt a szülésnél? A baba egészségesen jött a világra?

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 07:34
 1/10 anonim ***** válasza:
A barátnőm egész végig a terhesség alatt szúrta magát ezzel és még utána is valameddig kellett.Teljesen egészséges 4 kilós kislánya született,semmiféle komplikáció nem volt.Ne aggódj!
2011. márc. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A szülés előtt abba kellett hagynia a Fraxiparine-t, vagy a szülés napján is szúrta magát?

Volt fogadott orvosa?

Köszi a választ!

2011. márc. 14. 17:07
 3/10 anonim ***** válasza:
Volt fogadott orvosa,igen.A szülés napján is szúrta magát,utána még ha jól emlékszem,6 hétig kellett.Ő eljárt a szomszéd védőnénihez,mert nem merte magának adni.Császármetszése volt,de nem emiatt(nem voltak tolófájásai,ezt nem tudom pontosan,sima szülésnek indult,végig is vajúdott az ut. pillanatban lett császár).Egyáltalán semmi gond nem volt emiatt,csak fogamzásgátlót nem szedhet a trombózis veszély miatt.Egészséges 2.5 éves kislánya van.
2011. márc. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nekem jelenleg nincs fogadott orvosom ez miatt és nem is szeretnék. Az első két terhességem alatt volt orvosom, de nem igazán voltam vele megelégedve.

Egy főorvos azt mondta, hogy szülhetek nyugodtan ügyeleten is. Így valószínűleg csak szülésznőm lesz.

Kérdezősködtem a vérzéssel kapcsolatban is, és azt mondták, hogy ne aggódjak a Fraxiparinnak nem az a funkciója, hogy szülésnél elvérezzen a kismama.

2011. márc. 14. 17:35
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze,ne aggódj,ha ilyen bajokat okozna,tuti h ne adnák kismamáknak.Nem is emiatt volt fogadott orvosa,hanem mert előtte volt egy vetélése,és rettegett,nehogy megint megtörténjen.Pontosabbakat nem tudok erről a gyógyszerről,de azt igen,h semmilyen hatása nem volt sem a babára ,sem a terhességre,sem a szülésre.Egyedül annyi volt,hogy a végén már nemigen volt szúrásmentes felület a hasán,derekán,fenekén és körömvirágos krémet javasoltak oda,h azzal kenegesse.De fájni nem fájt neki.
2011. márc. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én most a 18 hétben vagyok, és a hasfalba adom magamnak.

Végig kell a terhességem alatt szúrni.

Hát sajnos nem könnyű az embernek saját magát szúrkálni.

Olvastam olyat aki azt írta, hogy a Fraxiparine miatt agyvérzéssel született a babája. Kicsit meg is ijedtem ez miatt. Ezért is érdeklődöm más kismamiktól, hogy mit lett a babájukkal.

2011. márc. 14. 17:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Szülés előtt 1 hónapig kaptam Fraxiparine-t, két hétig kórházba voltam, két hetet én szúrtam. Semmi baja nem lett a kislányomnak, 3100 g-mal született és egészséges.
2011. márc. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szia!

Miért voltál két hétig kórházban?

Miért kellett kapnod a Fraxiparint?

Köszi!

2011. márc. 15. 19:54
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Azért voltam két hétig kórházba, mert toxémiás voltam, és mivel már betöltöttem a 35. hetet, automatikusan adták. Azt mondták, hogyha elkezdték, akkor a szülésig is kapnom kell, így itthon szúrtam magam, több mint két hétig, amíg meg nem szültem. De én a combomba szúrtam, nem a hasamba. Jó babavárást és ne aggódj, nem lesz semmi baja a babádnak.
2011. márc. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm a válaszodat!

2011. márc. 18. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!