Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39 hetes vagyok, még teljessen...

39 hetes vagyok, még teljessen zárt a méhszájam. A hasam alja fájdogál de nincs más tünetem. Lehet hogy a baba tovább marad a ki irt időpontnál?

Figyelt kérdés
2009. jan. 21. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet tudni...homeopátiás golyócskák, málnalevél tea, és Apával egy kis sex!! Talán segít...mi mindenesetre ma este kipróbáljuk a legutóbbit:)

38hetes pocis

2009. jan. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én is így voltam pontosan, (szeptemberben szültem), és a picurom kihúzta majdnem a kiírt időpontig,3nappal előtte született!Úgyhogy türelem.........babát terem!:-))
2009. jan. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs összefüggés a méhszáj állapota és a szülés megindulása közt.

Nekem a tolófájásoknál is csak 1 ujjra volt nyitva,ezért az orvos tágította ki.

1 nappal szültem hamarabb a kiírtnál.

2009. jan. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
SZia! Én pénteken leszek 39 hetes és ugyanez van nálam is. Tegnap voltak keményedéseim, de rendszertelen, és nem kísérte fájás. Lehet kihúzzuk végig, nem tudhatjuk, a doki azt mondta 1-2 nap, de lehet 1-2 hét is. Meglátjuk. Kitartás Neked is!!!
2009. jan. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!