Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Le tudom majd borotválni ahol...

Le tudom majd borotválni ahol szükséges, vagy hagyjam azokra akiknek a dolguk, melyik jobb?

Figyelt kérdés
én szeretném mielőtt bemegyek a kórházba elvégezni ezeket,mert egy kicsit kellemetlenül érezném magam ha más csinálná ezeket a dolgokat(borotválás),de kérdés képes leszek akkora pocival majd ott borotválgatni magam?
2008. jan. 18. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem borotváld le nyugodtan. Nekem a férjem segített, mert a pocimtól már egyedül nem ment.(Mi csak egész minire szedtük) Amikor császárral szültem, csak fent borotváltak, amikor másodszorra simán, akkor legalul.

A szülésznőm csinálta és ügyes volt. Ne aggódj miatta!

2008. jan. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 36 hetes vagyok és képes vagyok rá. Igaz vakon meg tükörrel, de megcsinálom, mert így érzem magam jól és tetszeni szeretnék a férjemnek. Amit akarsz, azt meg tudod csinálni:)

Nekem az harmadrendű, hogy a szülészmők mit szólnak hozzá, vagy esetleg kiigazítják-e, mert nem sikerült tökéletesre.

2008. jan. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Èn mostma´r abszolult semmit sem látok.Tegnap amyennyire sikerült teljesen leborotváltam,mert zavar.(nekem mindíg borotv´lt volt)A szüléshez amúgy is teljesen leborotválják a bacik miatt.

Ha akarod megtudod te is csinálni.

40.hetes kismama.

2008. jan. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is tükörrel bootválgattam, de a 38. héten már elegem lett belőle. A kórházban leborotváltak, igaz nem túl alaposan, de tök mindegy, szülés után bent a kórházban ki nézi azt? Otthon meg már meg tudod csinálni, ha hazamész már nem lesz útban a pocak.
2008. jan. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!