Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39 hetes leszek holnap és a...

39 hetes leszek holnap és a vizeletem rózsaszínes pirosas volt halványan. Most ilyenkor várjak a fájásra? Nem lesz gond ha nem megyek be a klinikára megnézetni magam? Már tegnap is volt egy picit ilyen vizeletem, de ma már 2* is.

Figyelt kérdés
A védőnőm azt mondja hogy ma vagy holnap akkor már bitos hogy jön a babó.
2009. jan. 22. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Semmi gond,lehet elfog menni a nyákdugó,akkor sem kell berohanni csak ha már sűrűbbek a fájások.(5perc körül)Ha viszont a vized megy el v.folydogál akkor azonnal indulj.
2009. jan. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A nyákdugóm már távzott 2 hete, de lehet hogy ez még mindig az. Most sűrűbben járok nagywc-ni de nem megy a hasam csak olyan normálisat csinálok! A babóca rendesen mocorog. Azért még reménykedek hogy ma vagy esetleg holnap mehenk szülni. Valakinek tapasztalat?
2009. jan. 22. 17:36
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem is így volt, de még egy egész pici szinte észrevehetlen vér is volt benne. Én berohantam a kórházba, persze bent fogtak,de csak másnap délután kezdődtek a fájásaim!


Könnyű szülést kívánok!

2009. jan. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Én a helyedben mennék a kórházba. Nálam a magzatvíz volt ilyen, és először csak pisiléskor jött. Ha tényleg az szivárog, jobb mindkettőtöknek, ha szem előtt vagy.
2009. jan. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szivárog a magzatvized! Szerintem is jó lenne, ha elmennél a dokidhoz illetve a kórházba. A védönönek igaza van, nemsokára jön a baba.
2009. jan. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!