Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok, neha...

7 hetes terhes vagyok, neha halvany rozsaszines vagy barnas folyasom van. Ez normalis vagy valami gond van?

Figyelt kérdés
2009. febr. 7. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem annyira normális, de nem föltétlen jelent bajt sem. Jobb lenne ha orvos látna, mert esetleg ad rá valami magzatvédő gyógyszert. De szerintem ne halogasd, hívd fel a dokidat, vagy menj be a kórházba. Legfeljebb volt egy fölösleges utad, de még mindig jobb, mintha nem mennél és valami baj történne, ami megelőzhető lett volna.
2009. febr. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is menj orvoshoz.Megnézi uh-on,hogy minden rendben van-e.Nem jelent feltétlen bajt,de nem tekintenek semmilyen barnázást vagy vérzést normálisnak a terhesség során.Én a második babámmal véreztem kicsit a 7 hét körül,szerencsére semmi baj nem volt.


Boldog babavárást.

2009. febr. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is ugyanez a gondom.tegnap rohantam az sztk-ba a dokihoz,hogy nézzen meg.Nem talált semmi rendelleneset.A petezsákocskám a helyén volt,nem mozdult semerre és ez a lényeg!:-)Azt mondta ez előfordul (hajszálerek meg vörösvértestecskék miatt),ha át megy vérzésbe akkor menjek a kórházba.Amúgy én 5 hetes vagyok.Mondta hogy szedjem a magne B6-ot és pihenjek.Hétfőn megyek hozzá újra.Szorítok neked,hogy ne legyen komolyabb bajotok!!!
2009. febr. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is vérezgettem, barázgattam 6 hetesen. Bár nem a babától jött, hanem valami méhszájseb vagy mi okozta, de befektettek a kórházba megfigyelére. Persze azóta semmi panaszom.

Nézesd meg, nehogy baj legyen! Minden jót!

23 hetes kismami

2009. febr. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!