Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lett valakinek koraszülött...

Lett valakinek koraszülött babája a felszálló fertőzés miatt?

Figyelt kérdés

Nem bírják kiírtani belőlem az e.colit:(

Kinyílt a méhszájam és fennáll a veszély, hogy elfolyik a magzatvíz

28. hetes kismama vagyok

A fertőzésnek egyébként semmi látható jele nincs a tenyésztésen kívül


2010. dec. 20. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek. Ikrek voltak. Pontosan nem tudom hanyadik héten kellett megindítani és milyen fertőzés volt. Egyik baba gyönyörű, ép és egészséges, másik sajnos angyalka lett...tüdőgyulladást kapott születése után nem sokkal.:(
2010. dec. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! én 11 napja szültem meg a kislányomat 27 hetesen sürgősségi császárral egy fertőzés miatt, nem tudtuk hogy kinyílt a méhszájam 2 ujjnyira, pedig előtte voltam 1 héttel vizsgálaton. Én a te helyedben befeküdnék egy kórházba,hogy szem előtt legyek, ha időben tudtam volna én is a mi helyzetünket, és nem hajnalban folyt volna hirtelen el a véres magzatvizem talán most nem az intenzíven lenne a kislányom 910grammal és 32 centivel és fejletlen tüdővel! Nagyon vigyázz magadra és a babára, sok egészséget!Thera
2010. dec. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 35.héten szültem fertőzés miatt.(coli)Remélem még pár hetet rá tudsz húzni!Nagyon szorítok neked!Vagyis nektek!
2010. dec. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat.

Remélem minden rendben lesz a kisbabáddal. Mit mondtak az esélyekről?

Kedves Utolsó!

Remélem pár hetet még kibírunk. Ti kaptatok antibiotikumot?

2010. dec. 21. 20:45
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi Hál' Istennek rendben vagyunk. 31. héten születtek szintúgy valamilyen fertőzés miatt, amit a mai napig nem tudok hogy mi volt az mert a dokik nem közölték velem, hiába kérdeztem. 1 hónapot voltunk a kórházban, de ma már szép, egészséges 6 hónapos csajszik.

Remélem veletek nem lesz semmi baj.

2010. dec. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek uszodai fertőzés, 34. hét.
2010. dec. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20:35 vagyok,igen,kaptunk antibiotikumot,a baba is,én is!Ne aggódj,nem lesz baj,és ne parázz rá,mert akkor tuti előbb jön!Szorítok nektek!
2010. dec. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia Thera vagyok, a kislányom esélyei? Minden napért meg kell küzdenie,mert gép lélegezteti csak keveset lélegzik egyedül, és addig amíg ez így megy addig bármi történhet!

Nem kívánom senkinek ezt a pár hónapot, ami előttünk áll még.Antibiotikumot mi is kaptunk még idejében és így a baba nem kapott el semmit.

Tényleg ne idegeskedj ezen, csak jó dolgokra gondolj és beszélj sokat a babádhoz!

2010. dec. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!