Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt valaki, aki júniusban...

Van itt valaki, aki júniusban fog szülni Nyíregyházán? Van fogadott orvosod, ki az?

Figyelt kérdés
Lesz fogadott szülésznőd, ha lesz kicsoda? Én most vagyok 17 hetes, fogadott orvosom van, szülésznőm még nincs.
2009. jan. 23. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Június 21-re vagyok kiírva. Van fogadott orvosom, dr. Adorján Gusztáv. Szülésznőm az első babánál volt, most nem lesz, de nem azért, mert nem voltam vele megelégedve, nagyon aranyos volt, hanem mert valószínűleg császározni fognak, és így nem látom értelmét a fogadott szülésznőnek. Őt egyébként Németh Erikának hívják, de sokat ismerek, tudom még ajánlani Szelkóné Vígh Erikát, vagy Enyedy Andit. ( Szelkóné amikor én szültem, sajnos nem lehetett szülőszobán, mert a terhespatológián volt, de azóta lehet, hogy már vezethet szülést. Végtelenül kedves, aranyos középkorú hölgy )Andi meg a szülőszoba vezető szülésznője, elsőre olyan mogorva a stílusa, de ha megismered, nem fogsz benne csalódni. Ő is nagyon rendes, ügyes, baromi jól szúr vénát.
2009. jan. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én júni 28-ra vagyok kiírva, akor 1 hét a korkülönbség közöttünk(vagyis a babák között). Az én orvosom dr. Orosz László, szeretnék szülésznőt is fogadni csak nem tudom kit. Amikor az első babámat szültem az ügyeletes szülésznő volt bent, v.milyen Nóra, nagyon aranyos volt, szinte végig ott volt velünk (papás szülés volt), mindenben segített, a gond csak az, hogy nem kérdeztük meg a vezetéknevét a nagy örömben és most sehogy nem tudom kideríteni, de még nem adtam fel.

Tudjátok már, hogy kislány vagy kisfiú? Mi még nem, de egyébként mindegy, csak egészséges legyen. Miért lesz császár?

2009. jan. 23. 20:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Írtam privit
2009. jan. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Sziasztok!

Én 23 hetes kismama vagyok és Dr. kovács Róbertnél fogok szülni. Az aszisztense Kazári Andrea a legjobb szülésznő Nyíregyházán (szerintem)! Kellemes babavárást!

2010. febr. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!