Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nemrég szültem irattam is már...

Nemrég szültem irattam is már ki fogamzásgátlót de nemtudom, hogy hogyan is kell elkezdeni szedni? A menstruáció első napján vegyem be az első gyógyszert?

Figyelt kérdés
Utána pedig hogy van mikor elfogy az összes 7 nap szünet?
2010. dec. 26. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen fogamzásgátlót írtak? Szoptatsz? Nekem Cerazette volt, és azt bármikor el lehetett kezdeni szedni mert ugye nincs rendes menstruáció még. És nem volt 7 napos szünet sem. Olvasd el a bet.tájékoztatót és sztem oda le van írva.

Amúgy én kb. 1 hónapig szedtem aztán abbahagytam mert 2 hétig megvolt olyan épphogy módon (volt hogy normálisan is), nagyon idegesített és így ugye semmi értelme nem volt.

2010. dec. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én is cerazettet szedtem/szedek. kiváltottam és elkezdtem. nem kell tartani szünetet,szedni kell folyamatosan, de ez csak szoptatás alatt jó. nekem szerencsére nem volt gondom vele, nem votlak köztes vérzések, sőt, semmilyen nem volt!
2010. dec. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!