Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után akinek hamarabb...

Szülés után akinek hamarabb megjött a menstruáció, a kilók hamarabb mentek le? Az első gyereknél 13 hónap után jött meg először, nem is fogytam csak 1.5 év után.

Figyelt kérdés
van akinek 4-5-6 hónap után megjött és már is mentek a kilók lefele,ezt úgy mondták,van ehhez valami köze??
2011. szept. 30. 23:41
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
hát a kilókat nem tudom, de nem jó az túl hamar, mert megváltozik a tej íze, rossz lesz! van olyan kicsi, aki akkor nem is akar szopizni. Tartalmas ételeket egyél, vitamindúsat és kenyeret, krumplit, rizst keveset. Szigorúnan csak cukor nélküli italt(úgy nagyon észrevétlenül dől be a kalória)- +szoptatás + az első gyerekkel is a teendők (nem fogsz unatkozni) = menni fognak azok a kilók lefele
2011. okt. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia!nekem 2 hónap után megjött szerencsére a babámnak ez nem volt gond 15 hónapos koráig szopizott!Mivel 7 kor fürdettem előtte ettem mert tudtam hogy 11ig megvan a programon akkor már nem ettem!Mire abba hagyta a szopizást már újra szülés előtti súlyom volt!De sok függ attól is kinek milyenek a génjei!Szerintem így is hamar vissza nyerted az alakod ne aggódj minden megy a maga útján! :)
2011. okt. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2011. okt. 1. 14:06
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem volt összefüggés a menstruáció és a kilók között. Több, mint 1évig szoptattam, 6hóig kizárólag anyatejes volt a babám, mégis minden hónapban ugyanúgy menstruáltam, mintha semmi sem történt volna. Szülés után azonnal annyi kg lettem, mint teherbeeséskor, viszont a szoptatás alatt feljött kb.4kg, s közben rendszeresen menstruáltam. Szoptatás abbahagyása után picit odafigyeltem és csak úgy olvadtak le a kilók. Gondolom amiatt is, mert folyton rohangálok a Pici után és enni is alig van időm mellette. :)
2011. okt. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
én 3 hónapja szültem és pontosan akkor meg is jött(tegnap).Azt nem tudom hogy hamarabb mennek e le a kilók.Én már a terhességem, előtti súlynál vagyok meg kicsit lejjebb 2 kg val.(terhesség alatt 8kg híztam)Én csak reménykedek hogy megy még lejjebb mert sajnos pajzsmirigy beteg vagyok így nehezen fogyok és van rajtam plusz kiló.
2011. okt. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet benne valami. Nekem eddig 2x jött meg (13 hós) és már 8 kilót fogytam. Valahogy nem kívánom annyira a szénhidrátot. Viszont hozzá tartozik, hogy szülési komplikációk miatt kb. 1-2 hónapig ágyhoz voltam kötve és csak fokozatosan nyertem vissza az izmaimat is.
2011. okt. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm.
2011. okt. 3. 14:32
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

8hónapos a lányom, eddig 4szer jött meg. Az első menzis szoptatás nem tetszett neki, de azon túl minden Ok volt. A súlyomról annyit, hogy -5kg-nál járok. 12kg-t híztam, 17kgt fogytam:S semmit se tudok hordani, mert minden leesik rólam, övvel is:(

A fiammal a gyerekágy után elkezdtem fog-gátlót szedni, első körben 2hetente megjött, abba is hagytam, összesen 8szor jött meg, mire terhes lettem, és szintén horrort fogytam, a lánykori súlyom alatt vagyok, ennél egyszer voltam könnyebb, de akkor olyan is volt az életvitelem.

2011. okt. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szia!

nekem 5. hónaptól van rendes menzeszem, addig szedtem cerazettet a 6 hete kontroll óta és folyton véreztem, abbahagytam és óramű pontossággal minden hónapban havizom. és igen kb azóta fogyok is. 55 kg voltam szülés után 1 hónappal, most 48 kg vagyok, kislányom 14 hónapo.

2011. okt. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
még szoptatok, és nem is volt probléma a tejjel.
2011. okt. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!