Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek is életveszélyben...

Szerintetek is életveszélyben vagyok és a Babám?

Figyelt kérdés

Édesanyám megtudta, hogy Babát várok. Szerinte életveszélyben vagyok és biztosan megfogok halni.

Februárban 19 hetesen leállt a szivecskéje két iker Babámnak, mert pajzsmirigy beteg vagyok és nem lett megfelelően ellenőrizve a TSH-m, amire levették a vért már késő volt.

Májusban begyulladt a májam, epém, hasnyálmirigyem. Augusztus 23.-án 4 és fél órás műtétem volt. Kivették az epehólyagomat, a májamból egy db-ot és közben valószínű, mert rezidens műtött gyomorvérzésem is lett és vért kellett kapjak. Ebből 7,2 mm-es varratglanuloma keletkezett. A vesék 2010. 07.21.-e óta változatlanul begyulladva.

November elsején múlt el utoljára, Kisbabát várok.

November 30.-án volt gyomortükrözésem, ahol megállapították, hogy kétoldali rekeszsérvem van. Ezelőtt 30.-án reggel voltam nőgyógyásznál, mert már elkezdtem hányni és feszültek a melleim.

2010.12.03.-án kiderült, hogy visszatért az autoimmun betegségem, ami volt 1992-ben, illetve kitudja most mióta van, de akkor mentem magándokihoz, Aki megnézte.

5-6 hete hányok és most már annyira, hogy mindent. Levagyok gyengülve és sápadt vagyok. Ezek mellett Anyum mindig azzal jön, hogy ezt úgysem fogom túlélni, bele fogok halni. A melleim eddig nagyon fájtak, de mostanában ilyen törésszerű fájdalmat érzek benne.

Adjatok tanácsot kérlek Titeket!!! Köszönöm.


2011. jan. 3. 15:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Nőgyógyásznál voltál?

Szerintem irány oda,mert ilyen elzményekkel csakis akkor vállalnám be a terhességet,ha végig a kórházba lennék.

Anyud jogosan félt!!!!!

2011. jan. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Húha!!!!!! Ez nem semmi kórtörténet.

Azonnal menj valami spéci magán nőgyógyászhoz.

Hány éves vagy?

2011. jan. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Nőgyógyásznál már 5 x voltam, 3 x endokrinológusnál, voltam annál a rezidens sebésznél Aki műtött és 1x belgyógyásznál, ja meg kétszer gastroenterológusnál.

Mindenki azt mondta, hogy megtarthatom.

De ahogy februárban már elvesztettem két magzatot, nem tudom az orvosokban mennyire lehet bízni!?

Legutóbb azt mondta a nőgyógyászom, hogyha nem múlik a hányás infúzióra be kell feküdjek.

2011. jan. 3. 16:11
 4/18 A kérdező kommentje:
Milyen "spéci magán nőgyógyászhoz"? 31 éves vagyok.
2011. jan. 3. 16:15
 5/18 anonim ***** válasza:

Nemtudom, genetikushoz vagy nemistudom.

Annyi bajt összeírtál, hogy még baba nélkül is borzasztó.

A fájdalmaid sem normálisak, meg, hogy ennyire rosszul vagy.

Én nem tudom, hogy kihez menjél, lehet, hogy kórházba kellene.

Én is féltenélek anyukád helyében.

2011. jan. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Az orvosokra hallgass. Anyud gondolom nem az. Félt, és ez érthető, de ha a dokik azt mondják, hogy mehet akkor mehet. Csak járj sűrűn ellenőrzésekre. Attól, hogy az ikerbabák meghaltak sajnos, még nem jelenti, hogy a mostani is meg fog.
2011. jan. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Genetikushoz? Miért a Baba örökölhet ezekből valamit? Vagy gondot okozhat Neki?

A fájdalmaim nem normálisak?

2011. jan. 3. 16:41
 8/18 anonim ***** válasza:

Autoimmun betegségek:Az autoimmun betegségekben képződő kóros ellenanyagok átjuthatnak a méhlepényen, és károsíthatják a magzatot.


Endokrin betegség: szerintem igen könnyen vetéléshez vezet, ha nincs jól beállítva.


Törésszerű fájdalom a mellben: szerintem nem normális, max. viszket, feszül, ég, nő.


Ennyire rosszullét: infúziót igényel


A többi kórsághoz nem tudok hozzászólni.

2011. jan. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,de mi laikus nők,kismamák,anyukák vagyunk.Ugye igazából nem tőlünk vársz választ,és ha azt írjuk,hogy ááá,ne aggódj,nem lesz semmi baj,nem hiszed el?!Kellene keresned egy alapos,lelkiismeretes nőgyógyászt,elmondani a kórtörténetet,és megbeszélni vele a továbbiakat.Mindenesetre jó egészséget kívánok,és sikeres terhességet,szülést!
2011. jan. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

A gyulladásokat is meg kellene valahogyan szüntetni a szervezetedben.


A terhességre fel kell készülni, vitaminokat szedni, egészségesen élni.

Amíg ilyen beteg vagy, addig várni kellett volna a babával. Szerintem.

2011. jan. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!