Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Éreztetek vagy tapasztaltatok...

Éreztetek vagy tapasztaltatok valami "jelet" hogy aznap szülni fogtok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 18:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
az nap kb 1-2 óránként rám jött egy erősebb fájás, amire azt hittem jósló, de estére besűrűsödött, hajnali háromnegyed 2re megszületett a legédesebb kisfiú a világon:)
2011. jan. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
En levertseget ereztem,es hasmenesem volt aznap.Mindket szulesnel
2011. jan. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én mindkettőt megéreztem előző nap.Sőt a másodikkal már 2 héttel előtte volt egy megérzésem,hogy aznap fogok szülni és bejött.:)

Mindkettővel előző nap már nagyon sűrűn és folyamatosan keményedett a hasam és másnap reggel mindkettővel fájásokra ébredtem,sőt a másodiknál még a magzatvizem is csordogált.

Mindkettővel oxitocint kaptam és másfél óra vajúdás után meg is szültem.

2011. jan. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
én előző éjjel tök fáradt voltam és sírtam egyfolytában, aztán alvásnál már éreztem a kisebb fájásokat a méhemben, amik másnap napközben már többször és nagyobb fájdalommal jöttek, és estére be is mentünk a kórházba szülni
2011. jan. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem éreztem semmi különöset. Előtte nap még bevásárolgattam, jól elvoltam.

Utólag visszagondolva viszont tudom, hogy már rettenetesen lehúzott a pocakom a szülés előtti napon, és úgy éreztem magam, mint aki szét akar durranni, és ez olyan más érzés volt, mint előtte. Feszült az egész testem - talán így tudnám megfogalmazni.

Ja, és előtte voltak jóslóim, viszont a szülés előtti napon ez megszűnt teljesen.

2011. jan. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálam most jött el egy olyan vihar előtti csend állapot.

Eddig úgy a 36.hét közepétől majd meghaltam olyan fájásaim voltak, és szét voltam esve. Pár napja azonban mint aki nem is terhes, de minimum kisközépterhes úgy érzem magam, aktív vagyok, és nem fájok, ami gyanús.

A fiammal pedig folyton huncutkodni akartam a szülés előtti napon:P

2011. jan. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy éreztem, a vizsgálatra vittem a kórházas cuccom, hátha. A doki azt mondta, hogy még két hét. Éjfélkor elfolyt a magzatvíz. Más jele nem volt.
2011. jan. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk előző este vendégek voltak. Egész nap sürögtem-forogtam a konyhában, estére viszont már olyan volt, hogy alig vártam, hogy hazamenjenek, és zuhanyozzak egy jót, mert tudtam, hogy a meleg víz elmúlasztja a fájást. Persze ez nem így lett. Mindegy, próbáltam aludni. Éjjel 1-kor fájásra ébredtem, nem tudtam visszaaludni, elkezdtem a kijelzős órát figyelni. 15-20 percenként fájt. 3-kor elkezdett sűrűsödni. 10-8-7 percesekre. 3x voltam kint éjjel nagyvécézni. Ekkor már tudtam, Dodó elindult kifelé. Fél 6-kor felkeltettem a férjem, hogy kapja össze magát, és induljunk. 6 percessel indultunk, 4 percessel értünk be 7-kor. Délután negyed 3-kor kibújt a kicsikém, úgy, hogy már mindent kitalált a doki, mert nem tágultam rendesen.
2011. jan. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi a válaszokat!!!

Én most vagyok 39+5hetes és kíváncsiskodom hogy mik lehetnek azok a dolgok amiket éreztetek.Már úgy mennék...de nem akar még jönni...már annyi minden jár az fejemben.Nagyon rossz már ilyenkor ennyit várni...amúgy első baba.Mégegyszer köszi a válaszaitokat!

További szép napokat nektek!

2011. jan. 11. 10:36
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálam úgy volt, hogy a szülés előtti éjjel iszonyú jól aludtam, egyszer sem ébredtem fel, így már fél6-kor talpon voltam. Olyasmit éreztem, mintha meg akarna jönni, nagyon enyhe görcsöket. Mondtam is a páromnak, hogy ne nagyon mélyedjen bele a munkába :)

Elvittem a kisfiam a bölcsibe, ahol a gondozónőnek is mondtam, hogy lehet, hogy du. nem én jövök már érte :)

Így is lett :)

2011. jan. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!