Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesektől kérdezem! Visszago...

Hanga86 kérdése:

Terhesektől kérdezem! Visszagondolva Ti tapasztaltatok olyat beágyazódás alatt, h hol az egyik, hol a másik petefészketek szúrt olyan tompa, zsibbadó szerüen? Tudom, h mindenki más, de Ti miket éreztetek, ha visszagondoltok?

Figyelt kérdés
Én 14-re nem várom, de ezt érzem, szédülős vagyok,enyhe hányinger néha.Vagy még korai?
2010. jún. 7. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:

14-re nem várod?

Az még hol van....

Ilyen hamar nincsenek tünetek.

És semmit az ég világon nem tapasztaltam beágyazódáskor.

Első tünetem:elmaradt a mensim.


24 hetes km

2010. jún. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálam ovulációkor szokott szúrni hol egyik, hol másik oldal. Ovulációt követő kb 9-10 napon volt tompa, szinte tényleg nagyon enyhe menszi előtti érzés. Most 6 hetes kismama vagyok. Tüneteid korainak tartom, de egyén függő, vannak akik hamar érzik. Én még nem érzek semmit.
2010. jún. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálam az ovulációkor is, illetve kb 4-5 nappal utána is (és vagy három hétig tartott, persze nem folyamatosan) fájdogált, zsibbadt a petefészkem, mindkét oldalon.

Vagyis neked lehet most pé-d, de beágyazódásod is.


A te ciklusodhoz viszonyítva én is pont ekkor kezdtem el érezni a beágyazódást. Most vagyok 6 hetes kismama.


Drukkolok neked is! :)

2010. jún. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsónak!Elvileg 1-e körül volt pé-em,úgyhogy ez már nem az.Most kicsi folyásom is van,de minimális,krémes.Nagyon jó lenne,ha a baba tenné ezt velem:)Gratulálok Neked!Olyan messze van 14-e a nem vártig:(
2010. jún. 7. 15:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ezek a tünetek vannak és én is 14-re várom . Illetve nem várom mert a babában bízok :)
2010. jún. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor izgulhatunk együtt:)De jó lenne,ha mindketten nagyon boldogok lennénk 14-e után!!!És neked van még vmi tüneted?Én ma lettem nagyon kajás,eddig meg alig ettem és már teltség érzetem volr,illetve most fel vagyok puffadva kicsit!
2010. jún. 7. 17:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a görcsölés volt , meg h feszült a mellem mintha mensi elött lennék közvetlen, és barátom mondta h picit már mintha az alhasam domborodna :)
2010. jún. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Még valami:Azt írod van enyhe folyásod.

Lehet most nem azt olvasod amit szeretnél,de a terhesek 95%-a teljesen száraz mikor pozi lesz a teszt.A folyás úgy a 6 héten jön vissza.

Nekem három gyermekem van,mindhárom terhességemet szárazan kezdtem.Most vagyok 24 hetes a negyedik babával és szintén száraz voltam.

Tudom nem jelent semmit,de a folyás kicsit negatív jel:(

Én azért drukkolok:D

2010. jún. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!