Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hajnali 1-kor tojásfehérje...

Hajnali 1-kor tojásfehérje szerű valami távozott belőlem elég sok, 3-kor is de kevesebb és már vérszálak voltak benne. Lehet ebből valami a hétvégén?

Figyelt kérdés
Fél 5-kor fájásokra ébredtem, 1 órán keresztül voltak 10 perces fájásaim elég erősek. Ez elmúlt, azóta a babám mozgolódik a fejével feszíti a méhszájamat, ami elég fájdalmas. Már három hete cx: 2111.
2009. jan. 31. 06:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a nyákdugó ment el, nekem pont olyan volt ahogy te is leírtad!!!

és nekem is nyomta a méhszájamat, én tudtam hogy tágulok és amikor vizsgálatra mentem egy reggel mondta a dokim hogy 2 ujjnyi (4cm) re ki vagyok tágulva és még aznap megindították mondjuk nálam a szülést mert belekakilt a magzatvízbe ! mondjuk ez egy kicsit más, de nálad is megindulhat!!

szép szülést!!


8 és fél hós kisfiú anyukája

2009. jan. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem reggel fél 7kor ment el a nyákdugó, rá egy órára a magzatvíz is folyni kezdett. LKehet, hogy már meg is van a babád:)
2009. febr. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És valóban 01.31-én este 7-től újra beindultak a fájások és 02.01-jén hajnali 2-45-kor már a kezemben tartottam a gyönyörű kisfiamat.
2009. máj. 13. 15:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Gratulálok:)
2009. máj. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!