Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3 hónapja szültem, szoptatok,...

3 hónapja szültem, szoptatok, még nem jött meg, de hetek óta tojásfehérje szerű folyásom van, hullámokban, ez minek a jele?

Figyelt kérdés
Nőgyógyásznál voltam 2 hete, mert egy fertőzést is összeszedtem, azt mondta, ez csak akkor javul, ha majd megjön. A tojásfehérje nem annak a jele esetleg, hogy mostmár meg fog jönni? Volt nektek hasonló?
2009. júl. 9. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Két és fél hónapja szültem, nekem is ilyen.
2009. júl. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászom mondta, hogy szoptatás alatt erősebb lehet a folyás, úgyhogy teljesen normális, ha még szoptatsz.
2009. júl. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. júl. 9. 10:19
 4/4 anonim ***** válasza:
49%
Én több mint két évig szoptattam addíg nem jött meg és nekem is fehéres folyásom volt. De amikor abbahagytam a szoptatást csökkent és kb 2hó múlva meg is jött de a kövre márnem kerűt sormert teherbe is estem.Úgyhogy figyeljetek mert a szoptatás a legjobb fogamzásgátló csak ez a nemtúl bizalomgerjesztő folyás a mellékhatása.
2009. júl. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!