Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van összefüggés a pocak...

Van összefüggés a pocak mérete és a szülés várható időpontja között? Bárki rém néz, rögtön azt mondja, te nem húzod márciusig!

Figyelt kérdés
Vékony alkat vagyok, cukros is lettem és a diéta miatt szinte csak a pocakom van +kg alig jött rám. Még a védőnő is felsóhajtott, hogy mekkora a hasam. 34+4 hetes vagyok és én nem látom olyan nagynak, ráadásul olyan, mintha egy hét alatt nőtt volna ekkorára. Március 10-re vagyok kiírva de én tudom, hogy a baba mikor fogant (júni 15).Az utólsó ultrahang pont annyinak mérte a babát, mint ahol naptár szerint tartok.
2009. jan. 31. 12:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szia! nekem hatalmas pocim volt, mindenki azt mondta előbb jön ez a baba. aztán 1 héttel túlhordtam. ja és 3300 gr, 54 cm volt a mérete. ahogy a nagy könyv írja :)
2009. jan. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmilyen összefüggés. Sőt a baba mérete sem függ egyenes arányban a pocak nagyságától.
2009. jan. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem pont fordítva volt!Azt mondták, hogy biztos rá fogok húzni, aztán 1 héttel előbb jött a babán, mint a kiírt időpont!A gyerek orvos meg azt mondta a lányomra, hogy olyan mintha már túlhordtam volna!Tehát arra se lehet adni, hogy mikorra vagy kiírva!
2009. jan. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! De már annyira idegesít ez a sok önkéntes "nőgyógyász" és az a meglepő, hogy pont férfiak mondják, gondolom már mind szült és ők csak tudják! Meg a "szent isten mekkora vagy" kijelentések olyan rosszul esnek, pedig összesen 6kg-ot híztam. Már nagyon nyűgös vagyok, biztosan a hormonok!
2009. jan. 31. 12:58
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ne is hallgass senkire!6kg-hát az semmi!

Akar a terhességi cukortól is nagyobbra nőni a pocak.(saját tapasztalat,mindenki azt hitte ikreket várok:-)))

Boldog babavárást!

8hós kislány anyukája

2009. jan. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez tök hülyeség. Nekem most (39 hetesen) meg csak akkora a pocakom, pedig a baba már túlment a 3 kg-on becslés alapján, hogy sokan azt hiszik viccelek, mikor azt mondom, hogy elvileg 1 hét múlva szülök.
2009. jan. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is diabéteszemm van és március 8-ra vagyok kiírva.

(az uh-on március 5-öt írnak mindig)

Rám sem jött föl eddig csak 7-8, a hasamat néha nagynak látom, van amikor meg nem.

Az meg, hogy ki mit mond, nem számít, egyeseknek lételemük, hogy mondjanak valamit.

2009. jan. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak nehogy úgy járj, mint én. Belém beszélték, hogy előbb fogok szülni biztosan, mert nagy a a hasam, meg lent is van...erre 2 hetet ráhúztam. Végül úgy kellett megindítani. Tök rossz volt, mert teljesen beleéltem magam, hogy előbb meg lesz. Szóval kitartás, még lehet van 8 heted.
2009. jan. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem akkora volt a pocim, hogy a normál farmernadrágom rendesen rám jött és szinte nem látszott, hogy babát várok (máig is sokan rákérdeznek, hogy kié a babám:) ) az én picikém mégis a 38. héten látni akarta a világot. A barátnőmnek meg már januárban akkora volt a pocija, hogy mindenki azt kérdezte tőle, hogy meddig bírja még, pedig június közepére volt kiírva és jún. 15-én született a kislánya. Na, ennyi a pocak mérete és a szülés ideje közti összefüggés ☺ Jó babavárást!
2009. jan. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!