Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mikor húzódik...

Szülés után mikor húzódik vissza teljesen a pocak?

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 16:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Első szülésem után 1 hét alatt már lapos volt a hasam, a másodiknál 2 hét kellett, de akkor már a régi farmerom is jó volt rám, pedig mindkét terhességem alatt 15 kg jött fel.
2011. márc. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De jó neked én 3hete szültem (tudom még korai),de nekem még van egy kicsi olyan laza a hasam.
2011. márc. 8. 17:03
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Első babámnál nekem is egy hét után már lapos volt. Most várjuk a másodikat, nagyon kíváncsi leszek, hogy fog alakulni. Persze már sokan ijesztgetnek, hogy a másodiknál már úgyse fog olyan gyorsan visszamenni. De az első válaszlót olvasva, nem reménytelen. :)


Erről eszembe jutott egy történet, ami a mai napig érthetetlen számomra. Babánk születése után az unokatestvérem jött látogatóba az új pasijával. Unokatesóm mondta a pasinak, hogy milyen szép az alakom, pedig most szültem. Erre a pali csak annyit mondott, hogy "nem baj, majd a második után nem fog így kinézni". Rosszul esett. Nem vártam volna, hogy dicsérjen, de rosszindulatúnak nem kellett volna lennie. Persze nem szemtől szembe mondta, azt hitte nem hallom. Furcsák az emberek.

2011. márc. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mázlisták! Az én hasam nem húzódott vissza teljesen a szülés után,a bőr még 1,5 év után is lógott. Belehízni sajnos nem sikerült azóta se. Mondjuk a termetemhez képest,jó nagy pocim volt terhesen. :)



Üdv: 2 gyermekes,13 hkm

2011. márc. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pocakmérettől függ,nekem extra nagy ikerterhességnek látszó hasam volt,és most 5 hónap múlva is lóg egy picit a bőr és van pocim,pedig előtte tök lapos volt
2011. márc. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
1 héttel később már csak a bőr lógott, lassan húzódik... 6 hete szültem, már látszik, hogy kisebb, mint 1 héttel a szülés után. Én 16 kg-ot híztam...
2011. márc. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az enyém soha és nem is fog!8 hónapja szültem és plasztikai műtét lesz:(
2011. márc. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is óriási hasam volt és nem is húzódott vissza teljesen,másfél év telt el a szülés óta.
2011. márc. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én csak 8 kilót híztam, mégis eltelt már több mint egy év és a pocak maradt. :(
2011. márc. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Látom nekem is bele kell törődnöm :(
2011. márc. 16. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!