Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Második terhességnél a szülés...

Második terhességnél a szülés előtt mennyi idővel "száll le" a pocak?

Figyelt kérdés
Jelenleg 35. hetes vagyok, tegnap éjjel volt egy elég durva hasmenés-rohamom, görcsölgettem is. Aztán ma reggelre egyértelműen leszállt a pocakom. Szerintetek mennyi időm van még?
2011. ápr. 7. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez annyira lutri...nekem ilyen tüneteim nem voltak,de nyitva voltam a 35. héttől(szintén 2. baba).37+3 hétre szültem,mert aznap voltam NST-n,és reggel 2.5 ujjnyira voltam nyitva,délben már 3 ujjnyira(a pocakom lent volt,de se jósló,se semmi nem utalt rá,hogy szülni fogok)
2011. ápr. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha leszállt a pocakod akkor a baba irányba fordult,jó esetben fejbúbbal előre:)Ez azt jelenti,hogy lassan készen áll a születésre.A hasmenés is kétes dolog lehet,hogy csak valami olyat ettél lehet,hogy tisztulsz.A görcsölés az egészen aprócska szúrásoktól lehet a durva "most jön meg"érzésig.

Nekem a tisztulás kimaradt,de durván görcsöltem 2 hétig minden nap.Majdnem lemaradtam a korházról azt hittem ez is csak egy olyan sima nap.Aztán egyszer csak 5 percenként éreztem,hogy fáj.Megkérdeztem a férjem,hogy akkor most vajúdok vagy csak jósló.Szerencsére annyira megilyedt,hogy bevitt a kórházba 1 óra múlva meg ott pihegett a picurkám rajtam:)

Tehát semmi sem mérvadó tünet,hogy mennyi van még hátra.Lehetnek heteid vagy csak óráid.Mérd a görcsölések közt eltelt időt.:)Sok sikert és egészséget nektek!

2011. ápr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!