Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit vigyek magammal a győri...

Mit vigyek magammal a győri kórházba a a szülőszobára és mit a kórházi napokra, mire lesz szükségem?

Figyelt kérdés
2009. jan. 31. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Helló! Nem a győri kórházra értem, de én a szülőszobára csak telefont vittem, más nem is kell. A szülést követő napokra pedig jól szerelkezzél fel betéttel, tisztálkodó szerekkel, bugyikkal, hálóingekkel, törölközőkkel. Szerintem ezek a legfontosabbak. Persze egyéb cuccokat is pakolhatsz, amiket szoktál otthon használni, és úgy gondolod, hogy a kórházban is hasznát veszed.
2009. jan. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én egy hete szültem a győri kórházban! Az előzőeket kiegészíteném azzal, hogy a szülőszobára készíts egy külön táskát amiben legyen két papucs, egy amiben tudsz fürödni és egy sima (beöntés után lefürödhetsz, meg utána is a vajúdás alatt ahányszor jólesik), törölköző, wc papír, esetleg papír wc ülőke, aztán jótanácsként legalább egy üveg szénsavmentes ásványvízet vigyél és valamit ami energiát ad, én szőlőcukrot vittem, de a szülősznő azt mondta hogy vihettem volna csokit is! Aztán külön mondta a szülésznő, hogy bevihetjük a mobiltelefont és a fényképezőgépet is! Fogsz kapni egy szekrényt kulccsal a szülőszobától pár lépésre ahova beteheted a többi kórházas csomagodat, de ha valami kimaradt a szülőszobásból, akkor vajúdás közben is kisétálhatsz és kiveheted a szekrényből!

Ha valamiben tudok még segíteni nyugodtan írj privátban!

Könnyű szülést kívánok Neked!

2009. jan. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, még valami, mindeképpen vigyél a babának ruhákat, badykat, rugikat mert az én kisfiam egy napután csalánkiütéses lett az ottani ruháktól! Megengedik a csecsemős nővérek, hogy a sajátjukban legyenek, sőt tanácsolják is! Tegyél be a csomagodba legalább 5 db ruhapelust is!

Utolsó voltam! :)

2009. jan. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat. még annyit szeretnék tudni hogy a babának vittél-e be takarót vagy adnak?
2009. febr. 1. 07:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia,hasonlót üzenek mint az előttem szólóak.Én egy kis törölközővel takartam be + a gyerkőcöt.Október végén szültem,baromira fűtöttek!!!Kap a baba egy takaró szerű pólyát...mert úgy rakják bele.De mivel az én kisfiam nem szerette a szoros dolgokat,ezért azon csak feküdt és külön ráraktam a "takarót".És ha tanácsolhatom az 1.látogató rengeteg mentes vizet is hozzon magával,mert szükséged lesz rá!És vigyél be még granulátumos szoptatós teát (Milupa-milusan csipkebogyós),nagyon jól serkenti az 1.napokban a tejet.

Gyors és könnyű szülést!

Ui:ha fázós vagy zoknit és egy olyan kardigánt is vigyél be.amit nem sajnálsz ha össze is kened.Én sajnos a szülést követően nagyon fáztam

2009. febr. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A második válaszoló vagyok! Nagyon meleg van a kórtermekben, de igen, én a helyedben vinnék be a babának takarót. Nem azért mert nem adnak neki vagy fázni fog,hanem mert az én kisfiam attól is kipattogott! Szóval a feje alatt pelenka volt, hogy ne a kórházi lepedővel érintkezzen, fölötte pedig a saját takarója! Nekem a szobatársamnál is ugyanezek a problémák voltak, szóval nem voltam egyedi eset!
2009. febr. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!