Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Másnak is gondot jelentenek a...

Másnak is gondot jelentenek a mellékhelyiség "dolgok" császármetszéses szülés után 2 hónappal (7 héttel) is? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A sok teendő, szopi,büfi,pelus,babuzsgatás, és ezek ismétlődnek egész nap, és éjjel... Egyszerűen már elfelejtek Wc-re menni... És amikor eljutok... Hát.. nem is részletezném, lényeg, hogy nehezen megy, fájdalmas... és e mellett, meg folyamatosan görcsöl a hasam, pedig már nagyon odafigyelek mit eszek. Borzasztó kellemetlen maga a helyzet is, és írni is róla, de azért próbáljuk meg!
2011. jan. 13. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem 3 császsárom volt, és az utolsó (2 éve) után nagyon szorulásom volt. Szó szerint kínlódam, aztán a joghurt, műzli szelet és a gyümölcslé segítettek, de amikor kijött, szó szerint üvöltöttem a fájdalomtól. Nagyon rossz volt.
2011. jan. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
császár után 3-4 héttel volt iszonyatos szorulásom,mindent megpróbáltam,gyümölcs,joghurt,hashajtó,kúp és nagyon nehezen,1 hét alatt sikerült megszülnöm.azt hittem,meghalok.
2011. jan. 14. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem kb.egy hónapig tartott ez az áldatlan állapot,aztán szép lassan rendeződött.

Iszol elég folyadékot?

2011. jan. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igyekszem eleget inni, de ezek szerint nem mindig sikerül megfelelően... Amikor nagy nehezen sikerül wcznem, akkor meg vérzek ott... Nagyon nem jó ez így, ja és ma még meg is jött... Pedig kizárólag szopizik a babám, és elméletileg még nem kellett volna megjönnie, vagyis nem szokott ilyen korán...
2011. jan. 14. 12:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Szilvalekvár segíthet a szoruláson, és ahogy így leírtad, valószínűleg aranyered is lehet (a vérzésből gondolom) Azzal orvoshoz kellene majd menned, de addig is reparon kúp és kenőcs nekem segített. Jobbulást!
2011. jan. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vegyél valamilyen aranyér elleni kenőcsöt, nekem sokat segített! Én már szülés előtt is állandóan kirepedtem, ha szorulásom volt, de a császár után még rosszabb lett. De tényleg pár hónap alatt visszaállt minden a régi rendszerbe.
2011. jan. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2 császárom volt.

Az elsőt elrontották és nekem is fájt a pisilés meg akadozott.10 évig szenvedtem vele amég a köv.császárral helyrehozták az összevarrást.

Ki műtött?

2011. jan. 31. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De nekem nem a pisiléssel vannak a gondok, hanem a másikkal! Nem szeretném leírni az orvosom nevét, mert minden tiszteletem az övé, nagyon figyelmes és odaadó volt végig!
2011. febr. 1. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!