Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Megvetitek, mert a 36. héten...

Megvetitek, mert a 36. héten akar szülni?

Figyelt kérdés
Nővérem most 35 hetes terhes,de iszonyat nehezen viseli már. Jó nagy hasa is van, a háta és a dereka nem bírja már, a sok gyomorsavtól állandóan öklendezik, szúr mindene, a bordája is kivan, de a legaggasztóbb,hogy egyáltalán nem tud aludni,és félek,hogy mire a szülésre kerül a sor,teljesen kimerül. Most azt szeretné, hogy a jövőhéten megszüljön. Elkezdte inni a málnalevél teát és szedi a homeopátiát. Szerintetek ez be fogja indítani nála, vagy ha a baba nem akar kijönni, akkor csinálhat bármit?
2011. jan. 14. 12:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem kis mozgással jobban be tudná indítani.
2011. jan. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%

Ha szülni akar az nem úgy megy hogy Ő akar mert a baba nem biztos.


Ha császár lesz - lenne amúgy is - akkor elsirhatja magát a dokinak hátha .... meg egy pár ezres.


Nem vagyok doki de a málnalevél tea nem igy hat az csak felkészit de nem okoz semmit.

2011. jan. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%
szerencsére nem indítja be addig egyik sem, amíg a baba nem elég érett. El kéne viselnie, a babának még néhány hétig az anyaméhben a legjobb és másnak is ilyen tünetei vannak, a terhesség ezért terhesség. Bírja még ki pár hétig a baba érdekeit szem előtt tartva.
2011. jan. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%
én is szedtem meg ittam a 36. héttől és pont a 40. hétre jött, de könnyű szülésem volt tőlük.A baba akkor jön amikor akar. Én minden nap lépcsőztem sétáltam sokat mégse jött előbb.
2011. jan. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha még a 39. héten lenne, de ennyivel hamarabb ne erőszakoljuk már ki szegény gyereket a világra, elhiszem, hogy kényelmetlen meg túllenne rajta, de ez csak a saját önzőségét mutatja. Nekem majd 4,5 kg-os volt a kisfiam, kistermetű vagyok, utolsó 2 hónapban minden nap azt éreztem, hogy szétszakad a hasam, mégse gondoltam arra, hogy emiatt éretlen, felkészületlen szervezettel szülessen meg a babám.
2011. jan. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Igen, ez igaz. Én sem értem igazán,de azt mondja, azt érzi,hogy jobb,ha hamarabb kint van, és ezt ő sem tudja megmondani, miért érzi így.
2011. jan. 14. 12:52
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem ne erőltesse, mert még az utolsó egy hónapban is nagyon sok minden fejlődik egy kisbabán. Tartsa szem előtt a babája egészségét, mert akár egy egész életen át is beteg lehet a pici, ha előbb születne meg.


Kitartást kívánok neki,

2011. jan. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg ezt akarja?

Én is mondtam, hogy jöhet a 36.héttől akár, de meg nem indíttattam volna.

Egyébként nekem az utolsó hónap volt gáz, akkor nagyon vizes lett a lábam és még sokat nőtt a gyerek is, de ez nem indokolja a "kiszakítását". Nem voltunk veszélyben.

Ilyen esetben - bár megértem, hogy rosszul van - a gyerek érdeke az első.

Off:

A gyomrára natúr aloe gélt igyon, csodákat tesz - tapasztalat.

Aludni meg én sem tudtam,, hajnal 3kor már kukorékoltam és éjjel 11-ig fent voltam. Szerintem ezzel nincs egyedül.

A málnalevél teáról nincs tapasztalatom, a mozgás mindenkinél más.

Én 38 hetesen fürdőszoba felújítás után nagytakarítottam végig 65 m2-t, létráztam, "hasaltam" amíg az ágy alatt takarítottam, nst-re folyton rohantam, mert mindig késében voltam és 40+1-re szültem.

2011. jan. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Először is: menjen el dokihoz, nézzék meg, nem azért érzi e magát furán, mert valami nincs rendben.


Másodszor: a 37. hétig minimum a méhben van legjobb helyen a Pici.

2011. jan. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy jól teszi, ha sürgeti a szülést. Nézesse meg magát, hátha oka van annak, hogy ennyire kikészült. Ha nincs, megéri kivárni a végét.

Okkal írom ezt. Az én betegségem miatt 2 héttel hamarabb kellett megszületnie a babámnak, indított szüléssel. 38 hetes volt, szép súllyal született, de adaptációs problémái voltak.

Hallottam én már felsírni újszülöttet, nem Ő az első babám, de ilyet még nem. Úgy sírt, mint akit megvertek. Hosszan, vigasztalhatatlanul. Két napig nem volt hajlandó kinyitni a szemét, nyugtalan volt, rengeteget sírt, és nem akart szopni. 6 naposan 24 órás szopási sztrájkba fogott. Nem volt egyszerű az első időszak. Ráadásul a szopási probléma egy része meg is maradt.

Nem én találtam ki, hogy mi a baja, a kórházban mondták, hogy előfordul az olyan babáknál, akik még nem akartak a világra jönni.

2011. jan. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!