Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor érheti víz a császár...

Mikor érheti víz a császár hegemet?

Figyelt kérdés
Két hete szültem császárral, minden rendben volt, 1 hete voltam varratszedésen, és 3 napja kontrollon, a diki azt mondta hogy nem is kell mennem már a 6hetes kontrolla olyan szépen gyogyulok
2009. febr. 1. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Már rég érheti...:)Varratszedés után már simán tusolhatsz.Én is császáros vagyok.
2009. febr. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem szerdán este volt a műtét, következő héten hétfőn varratszedés és pénteken tusoltam rendesen először.
2009. febr. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nem császáros voltam. De hogy hogy nem kell menned hathetes kontrollra? Ha jól tudom, ott a seben kívül mást is néznek, legfőképpen, hogy hogyan húzodott össze a méhed! Ezt 2 hét után kötve hiszem, hogy látni! És a fogamzásgátlás is ekkor téma! Bocsi, hogy belekontárkodtam, de a Te érdekedben tettem, mert vannak császáros ismerőseim, de 6hetes kontrollra menni kellett!

én azért rákérdeznék!

2009. febr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy látom, nálunk teljesen másként vélekednek a vízrol...éjfélkor császároztak, és mivel jól voltam, másnap reggel a vizitre le kellett zuhanyoznom, és mondták, hogy nyugodtan, nem árt a sebnek...Nem is lett baj, volt hogy egy nap kétszer is voltam. Szoval szerintem most már biztos nem lesz baj:)
2009. febr. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem ésrte víz a sebet még aznap. Nem tudom, másképp hogyan lehet zuhanyozni.

Ahogy előttem írták, én is megjelentem 6 hetes kontrollon: méh visszahúzódása, heg, fogamzásgátlás, esetleg kenet levétele rákszűréshez (bár nekem most, 3 hónappal szülés után kell visszamennem)

Éppen ezért nekem is új, hogy neked 2 hét után mindent tud előre az orvosod! Pedig nekem is nagyon gyorsan és szépen gyógyult minden!

Én azért csak elmennék...

2009. febr. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem tudom miért nem kell menni, megvizsgált és mondta nem kell menni, de így hogy mondjátok felfogom hívni és rákérdezek, mert a fogamzásgátlás nekem is téma lenne... meg amugyis én is ugy tudom hogy a 6hetes kontroll fontos.....
2009. febr. 2. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!