Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Betöltött 26 hetes ikerterhes...

Betöltött 26 hetes ikerterhes vagyok. A méhszáj állapota: 2100 Meddig húzhatom még ezzel? Mire kell vigyázni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 1. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én is 26 hetes vagyok (egy babával) de a méhszáj állapota nálam is 2100,úgyhogy szerintem ez egyenlőre normális.

jó babavárást!

2009. febr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Akár a végéig is hordhatod a babákat, nincs semmi baj a 2100 méhszájjal, még igazából zárt vagy. Nehezeket semmiképpen ne emelj, pihenj rendszeresen amikor csak kívánod, minden dolgodat szépen nyugodtan " ráérősen " csináld.

Sok boldogságot a babákhoz!!


Kétgyermekes anyuka

2009. febr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Gratulálok! Figyelj arra, hogy ne emelj, ne erőltesd meg magad semmivel, pihenj (feküdj) sokat, szedd a magnéziumot, kerüld a stresszhelyzetet, és itt nem csak a veszekedésre gondolok, hanem például a vezetésre, vagy olyan szituációkra, amelyek nyugtalanítanak. Minden rendben lesz, és még egyszer gratulálok az ikrekhez!

37 heteske

2009. febr. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Pihenj sokat, ne erőltesd magad. Barátnőmnek is ikrei lettek. 6. hónapban elkezdett nyílni, a dokik javaslatára összevarták a méhszáját, s 2 hónap kórházban való fekvés, de 9 hónapban már haza is engedték őket, mert akkor már jöhettek bármikor gond nélkül. Lényeg a lényeg, hogy miután kiszedték a varratokat a 8. hónapban, nem nyílt tovább, sőt a szülést is úgy kellett beindítani, s a végén azért lett császár, mert nem nyílt :) Így utólag azt mondja hogy kár volt az egész ceremóniáért, de megijedt, s inkább vállalta a dolgot. Mind a két baba 3,5 kg fölött volt, annak ellenére hogy 38. héten megszülesztették :)

Szóval nyugi, ne steresszelj emiatt,feküdj feküdj feküdj, ne csinálj nagytakarítást, van aki egy babával is elkezd nyílni, s még túl is hordja!

2009. febr. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!