Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan közületek aki az 1....

Van olyan közületek aki az 1. számú Sote Klinikán szült és nem volt fogadott orvosa? Ugyanolyan ellátásban részesültél? Sokat kellett várnod az éppen ügyeletes orvosra? Mennyi pénzt adtál a szüléskor?

Figyelt kérdés
2009. febr. 2. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
én nem ott szültem de ha nincs fogadott doki akkor nem értelek h milyen lapon adnál neki pénzt!!nem miattad megy be hanem már ott van ez a dolga!!Viszont ha fogadott doki nincs is, szem egy jó fogadott szülésznő elengedhetetlen, inkább neki adja majd 10-15e et ha fogadott!!de az fontos
2009. febr. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

szia.Én ott szültem igaz már 4 és fél éve, de nekem sem volt fogadott orvosom.Az ügyeletes orvosnál szültem, és nagyon meg voltam vele elégedve, a szülésznők is nagyon segitőkészek és aranyosak voltak velem.Szerintem nem szenvedtem semmiben hiányt.Én a dokinak egy 5 ezrest a szülésznőnek meg egy bonbont amibe becsusztattam egy ezrest.

könnyű szülést kivánok!

2009. febr. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
bocsi, lemaradt hogy "adtam"
2009. febr. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ott szültem, igaz volt dokim, de a másodiknál biztos nem lesz. Egy fogadott szülésznő sokkal jobb, és többet is segít a terhesség alatt is. Ügyeletes dokinak max egy tízezrest adnék, de azt is csak akkor, ha nagyon meg vagyok vele elégedve. A férjem szerintem egy fillért sem. Ez a dolga.
2009. febr. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerem a klinikát, és azt gondolom, hogy egy nagyon lelkiismeretes és professzionálisan működő orvosgárda dolgozik itt. A szülésznők is tök aranyosak. Nekem nincs is közöttük olyan, aki ne lenne szimpatikus. Egy hátránya lehet, ha nem fogadsz orvost magad mellé. A klinikán dolgozó rezidensekhez kerülhetsz, akiknek igazából még minimális szakmai tapasztalatuk van, és bizonytalanok lehetnek abban, amit csinálnak, vagy éppenséggel túl óvatosak, vagy ijedősek, ezt nem lehet tudni.

Ha nem fogadsz egyébként dokit, akkor nem is fognak tőled pénzt várni.

2009. febr. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 4 hónapja szültem ott és nem volt sem fogadott szülésznőm sem fogadott orvosom.Hosszú lenne leírni a történetem,ezért ha érdekel írj privit és elküldöm a telcsi számom és ha gondolod telefonon elmesélem :)
2009. febr. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!