Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Köldökzsinor a baba nyakán,...

Köldökzsinor a baba nyakán, volt esetleg, aki így szült?

Figyelt kérdés
Császár volt vagy rendes szülés és figyelték a baba szívhangját? Tapasztalatok?
2011. jan. 18. 15:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, én így szültem. Első fájástól az utolsóig 2,5 óra volt. Végül sikerült a gátvédelem is, még repedni sem repedtem. Egyszer sem esett le a baba szívhangja. Teljesen egészséges (10/10 apgarral).
2011. jan. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én mindkét babámat így szültem.Az elsőnél 4 óra volt,a másodiknál 3 óra,nem esett le a szívhangja,hüvelyi szülés volt.Az elsőnél a protokoll miatt volt gátmetszés,a 2. babánál nem vágtak(nem is repedtem).Az Apgar 9/10 volt mindkét babánál.
2011. jan. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
5,5 óra alatt sikerült megszülni, 2* volt a nyakára tegeredve. Tökéletes, 10/10-es értékkel.
2011. jan. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Természetesen végig figyelték a szívhangját, egyszer sem esett le, mert különben azonnal császároztak volna. utolsó voltam
2011. jan. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi! És még van ré esély, hogy mire megyek szülni, már nem ott lesz a zsinor? Most 38 hetes vagyok, szombaton még ott volt és ma is.
2011. jan. 18. 19:24
 6/12 anonim ***** válasza:

NÁlunk is a nyakán volt.

Természetes úton szültem. Nekünk észre sem vették az UH-n. Csak miután már kint volt, akkor mondta a doki, hogy most már elmondja, hogy a nyakán volt a köldökzsinór.

Apgar 10/10. Minden rendben volt vele.

De ahogy észrevette a doki, hogy rajta van a nyakán, minden erővel azon volt, hogy mihamarabb kint legyen a kiscsaj - vagyis rásegített a tolófájásoknál.

2011. jan. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nekem is a 4.-dik gyereknél a nyakán volt.nekem az élete mult rajt.mert n.s.t.-én rosz lett a szivhangja.és egyszerre császár kellett.ultrahangon nem látszott.de ő ugy belekeveredett hogy nem csak a nyakán volt hanem körbe tekerte az egészet.ne aggódj nem lesz semmi gond.!könnyü szülést és boldog babázást!
2011. jan. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Babámnak 3* volt a nyakán, de szintén már csak szülés után derült ki.Szerencsére semmi gond nem volt belőle.10/10Apgarral született.

Viszont amikor én születtem akkor engem ujra kellett éleszteni, mert rövid volt a zsinór és tekeredett is.DE hány éve már annak!Még ultrahangot is csak szökőévben lehetett látni.Ne aggódj, semmi gond lesz!!!!!!!!!

2011. jan. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


2 ujjnyi tágulásnál 18 óra oxitocin után mondták hogy esélytelen mert egyszerűen nem akar lecsúszni a fiam a szülőcsatornába ja ekkor már 42 hetes voltam. Műtétnél mondták meg hogy csórikámnak 2szer a testére és egyszer a nyakára tekeredett a zsinór

36 hét óta meg jártam a dokihoz hogy miért nem érzem mozogni a fiam csak csuklani... hát ezért... gúzsba kötötte magát....

2011. jan. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Remélem, hogy nem dől el az utolsó pillanatban, hogy mégis császár lesz... De nem én vagyok a lényeg:)
2011. jan. 19. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!