Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Allergiás kismamák! Más is...

Allergiás kismamák! Más is igy fullad? Se éjszakám se nappalom. Nagyon keményedik is a hasam, ráadásként még a trüsszögési rohamok mikor rámtörnek. Mit csináltok, hogyan enyhititek, csillapitjátok a tüneteket? 24+6hetes km.

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 10:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Sajnos semmit. Szenvedek. :(

Éjszaka felváltva ébredek pisilés miatt; kelek fel orrot fújni, tüsszögni; hajnalban a lányomhoz, ha rosszul alszik, és a párom zörgése miatt, aki állandó éjszakás, hajnalban ér haza.

Ha valaki tud jó tippet, annak én is örülnék.

18 hetes kismama.

2010. aug. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
napi 1 calcium sandozt engedélyezett az orvos, ez nekem valamennyire enyhíti. ja és mellőzöm a görögdinnyét, mert baromira felerősíti a szénanáthámat.
2010. aug. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Látom akkor egy cipőben járunk!!Nagyon nehéz,főképp az éjszaka,én is ugyanugy pisilni járok,trüsszögök,fulladok és ezek váltakozva.Csak birjuk ki októberig.
2010. aug. 28. 11:51
 4/11 A kérdező kommentje:
Második komolyan?Izzadni nem izzadtok ha meg mozdultok egyszer?
2010. aug. 28. 11:52
 5/11 anonim ***** válasza:

igen komolyan :)

-2.-

2010. aug. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ja, és én nem izzadok.
2010. aug. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
próbálj ki valamilyen homeopátiás szert, azok között is van nagyon jó. csak ki kell tapasztalni, hozzád melyik fajta illik. patikában biztos segítenek. ezeket lehet terhesség és szoptatás alatt is használni, mert nem gyógyszer.
2010. aug. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A paradicsomot se egyétek, szintén keresztallergiát okoz. Zárt ablak, hajmosás stb. de ezeket sztem tudjátok.
2010. aug. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Halkan megjegyzem én -3 terhességet csináltam végig allergiásan- használtam a Flixotide orrspray-t napi 1-2x, a Ventolin-t pedig 1x -ha szükséges volt. Nem volt semmi mellékhatása. Minimális mennyiségben sztem nem okoz gondot és ti is egy kicsit jobban érzitek magatokat.

13.00ás voltam

2010. aug. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én a homeopátiás histaminumot szedem, és fulladásra engedélyezték a Diaphillyn-t ezt amúgy terhesek is szedhetik, használják görcsoldásra is.
2010. aug. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!