Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen Dr. Domokos Tamás...

Milyen Dr. Domokos Tamás Nándor szülész-nőgyógyász? (Péterfy Kh. -ban)

Figyelt kérdés
Amiket olvastam eddig általában mindig császárral szültek nála a kismamák, van valaki aki természetese úton szült nála és tud írni pár sort a tapasztalatairól? Előre is köszönöm.
2011. jan. 19. 08:53
1 2
 1/14 Orchidea001 ***** válasza:

Szia! Én most szültem nala 3 honapos a kisfiam.Csak ajánlani tudom és csak jokat tudok mondani.

Végig nagyon jol kezelt a terhesseg alatt is, odafigyelt, kedves és nagyon erti a dolgat.A szülés pedig egy nagyon nagy élmény volt.Én rábiztam magam és tényleg amiket igert betartotta.szoval szuper doki!!! sokan mondtak, hogy a legjobb , de tenyleg így van!! A szülésznő akivel egyutt dolgozik ő is nagyon kedves.Bármikor szülnék nala ujra!Ott volt végig a szülésnél, nem utolso percben toppant be , mint sokan masok.Ajanlotta az EDAt és beadattam, hat ezt sem bantam meg :)

2011. jan. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló! Köszönöm szépen, hogy írtál, megnyugtatóak a soraid. Azt még megírnád légy szíves, hogy természetes úton történt-e a szülés? Köszi, és jó babázást Neked!
2011. jan. 19. 15:36
 3/14 Orchidea001 ***** válasza:

Igen , termeszetes uton szültem.Minden rendben volt, így szóban sem volt a császár lehetősége. A szavaiból azt vettem ki, hogy nem igazán híve, persze vannak esetek amikor nincs mas lehetőség.

Remélem nála szülsz és olyan jo tapasztalataid lesznek , mint nekem. :) sok sikert!! Ha bármi eszedbe jut írj nyugodtan.

2011. jan. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm Orchidea 001! Még csak annyit, hogy ki volt a szülésznőd? Esetleg Heni? Köszönöm a segítségedet!Andi
2011. jan. 19. 19:41
 5/14 Orchidea001 ***** válasza:
igen Maczo Heni , egy tünder ő úgy viselkedett velem mintha a barátnője lennek , de tényleg.A szülés utan is bejött a szobaba érdeklődött és mindenben segített...
2011. jan. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Orchidea001 ***** válasza:
ja még annyit,hogy ha ott szülsz mindenfeleképpen kérjel 2 ágyas szobat, van sajat fürdőszobad, mikro,hűtő,tv.A közös wc,zuhany katasztrofa és nagyon messze van,ez szülés utan nagyon gáz....az utcarol bejövők is ott mennek el. 5000.-/nap.Ha nincs gond 3 éjszaka.
2011. jan. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hálásan köszönöm az értékes infókat! Miden jót kívánok Nektek!
2011. jan. 19. 20:19
 8/14 anonim ***** válasza:
én juni ban szültem, ügyeletesnél, őt pont lekéstem...de ő adta be az edát, és vizsgált is nem egyszer bentlétem alatt... vmi hihetetlenül jó az az orvos! imádtam ha lehet vajlúdás alatt ilyet... :) maximálisan elégedett voltam vele! vagyis ahogy kezelt, beszélt velem...:)
2011. jan. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
66%

Szia!


Én a szülésig sajnos nem jutottam el, a 19. héten burokrepedésem lett, és megszületett a kisbabám az épp útba eső kórházban.

Azt tapasztaltam sajnos, hogy ha "probléma mentes" vagy, akkor isteni doki, nekem is nagyon rokonszenves volt...


El kell mondanom, hogy a bő 18 hét alatt egyszer sem csinált vizelet és kenet vizsgálatot (a kötelező citológián kívül), így az sem derülhetett ki, hogy vírus- és bakteriális fertőzésem van, ami valószínűleg a vetélésem oka volt.

A történtek után 3 héttel találkoztam vele újra, mert szó szerint mindenem be volt gyulladva, manuálisan megvizsgált, kaptam antibiotikumot és gyulladás csökkentőt, és azt mondta 2 hónap múlva próbálkozhatunk újra.

Azt, hogy sajnálná a dolgot, nem említette...

Viszont elővett egy 2 hónapos vérvétel eredményt, ami azt mutatta, hogy vírusfertőzésem van (referencia érték 0-6, az enyém 196,8 (!!!) volt).

Mivel nem szólt róla, véletlenül sem tudtunk tenni ellene, vagy megoldást keresni. Azt mondta nem akart idegesíteni.

Kérdeztem, csinálunk- e tenyésztést ( a kórházban azt mondták, mindenképp kell), azt kérdezte honnan.


Szóval nagyon sajnálom, hogy így jártunk, most kereshetek olyan orvost, aki kivizsgál, megoldást kínál, és nem utolsó sorban elérhető.

Csak az asszisztensét lehet telefonon hívni, és mivel szülésznő, így 10 hívásomból 8- szor ki volt kapcsolva.

Azt gondolom, ha magánorvoshoz jársz, nem keveset fizetsz, az lenne az alap, hogy el tudd érni, ha komoly-sürgős problémád van. Őt nem lehet.

2011. jan. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom, ami történt veled! Megmondom őszintén és is aggódom. Én most vagyok 20 hetes terhes, és nálam sem volt egyszer sem vizeletvétel. Sőt, hüvelygomba gyanúval jelentkeztem a rendelésre és az asszisztensnője lezavarta telefonon "a kezelést", azaz látatlanba javasolt gyógyszert, ami szerintem nagyon gáz. Az előző dokim (akihez sajnos most nem tudok menni) rendszeresen végzett vizeletvizsgálatot és kenetet vett. Ezért hiányoltam itt ezt ennyire....

Ja, és elfelejtett elküldeni a 18-20 hetes genetikai UH-ra, "szerencsémre" szültem már egyszer, és rákérdeztem, viszont nem időben , így sehol nem kaptam időpontot.:)


Az pedig, hogy őt sosem lehet személyesen elérni, nagyon rossz érzés. A terhességem elejétől voltak kisebb gondok, és külön izgalom azóta is, hogy ki segít, ha baj van.


Azért bízva a legjobbakban, maradok nála, próbálok figyelni, hogy milyen vizsgálatot mikor kell végezni, hogy ne maradjak le róla és remélem minden jó lesz a végén. Úgy érzem most már nem merek bevállalni egy másik dokit, lehet, hogy ennyi idős terhesen nem is vállalnának....


Minden jót Neked!

2011. jan. 29. 08:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!