Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen Dr. Domokos Tamás...

Milyen Dr. Domokos Tamás Nándor szülész-nőgyógyász? (Péterfy Kh. -ban)

Figyelt kérdés
Amiket olvastam eddig általában mindig császárral szültek nála a kismamák, van valaki aki természetese úton szült nála és tud írni pár sort a tapasztalatairól? Előre is köszönöm.
2011. jan. 19. 08:53
1 2
 11/14 anonim válasza:

Szia!


Megint én vagyok (19. héten vesztettük el a babát)...


Teljesen egyetértek a tapasztalataiddal.

Én is mentem hozzá gombás- hüvelygyulladásos tünetekkel, úgy, hogy ott voltam sem vett kenetet (pedig abból kiderűlhettek volna bajt okozó baktériumaim), felírt egy gombásodásra való kúpot, azt mondta majd az rendbe hoz (Gynopevaril).

Nem lett az igazi utána sem, így egy másik változatát (Pevaryl G) ami nem receptköteles, kiváltottam a patikában, annak a végére valóben elmúlt a tüneteim nagy része...

Folyásom ezután is volt (estére halvány barnás volt a tisztasági betétem), azt mondta szinténm vizsgálat nélkül, hogy a folyás természetes folyamat ilyenkor.


Szerettem volna Down-kór szűrésre menni, de mivel a 13. héten hívott vissza, a babám már nagy volt, és nem keptam időpontot, csak a fél vizsgálatot csinálták meg (vért vettek, és az ő UH- ját számították be, eredménynél még sem vették figyelembe, mert nem tudták elérni, és megkérdezni a leleten szereplő rövidítés lényegét), így az eredméyn pozitív lett.

Írtam neki e- mailt, amibe bele írtam a telefonszámomat, ennek ellenére nem hívott vissza, 2 mondatban válaszolt. Újabb e- mail, amire 2 nap múlva válaszolt, színtén 2 mondatban, én addig 5 évet öregedtem, és sírtam nem keveset.

A vége Amniocenézis lett, amit nyílván szerettem volna elkerülni.

Szerencsére egészséges kisfiut vártunk.


Én a történtek óta bújom a lehetőségeket, és a következőkre jutottam:

1- Szerdán várnak bennünket az Istenhegyin, kivizsgáltatjuk a baktériumokat, és minden egyéb lehetőséget a következő baba előtt.


2- idén január 01- től a G1 intézetnek van saját mikrobiológiai laborja (fent vannak a pontos árak a honlapon), ha úgy érzed gondod van, inkább vetess mintát velük, segíteni fognak.

Mi megkeressük majd Hop Andrea doktornőt (G1- István kórház), ajánlották nekünk, és róla is csupa pozitívat írnak, remélem beválik.


3- beadatjuk magunknak a Gynevac kúrát, csak jó tapasztalatokat hallok róla.


Kívánom, hogy gond nélkül jussatok el a szülésig, sé nagyon sok örömetek legyen a Babában :)


Noémi

2011. jan. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Dr Pop Andrea, csak elírtam...


Noémi

2011. jan. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Orchidea001 ***** válasza:

Sajnálom,ha barkinek rossz tapasztalata van vele kapcsolatban.És azt is ha babat veszit el az ember szörnyű.Én is átestem ezen sajnos,ott volt velem a doki vegig , bejott hozzam es nagyon együttérzett velem....aztan 2honap es terhes lettem:)

Kicsit megvedenem a dokit azert nincsen közvetlen száma , mert több ezer páciense van!Ha vkinek sürgős azonnal ott van...nalam igy volt.Az asszisztensnőt,vagy a sajat szülésznőjet hivod akik ertesitik.

Amúgy sajnos terhesseg alatt a legtöbb nőnek van hüvelyi fertőzese a legyengült immunrendszer miatt...

Az igaz, hogy nem vizsgal agyba-főbe , engem a terhesseg alatt kb.2szer hüvelyi úton.De en eddig barmikor kerdesem volt mentem es kerdeztem kérdeztem és kaptam valaszt!

2011. jan. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Naga_Chevalier válasza:

Szerintem teljesen mindegy, hogy milyen módszerrel jönnek a világra a gyermekek, ha egy igazi jól szakképzett orvos felügyeli/vezeti le az eseményt.

Én és két bátyám Domokos doktor úr édesapjánál születtünk, a két kistestvérem pedig személyesen Domokos doktor úrnál.

Biztosíthatlak, hogy nagyszerű szaktekintély és rendkívül felelősségteljes.

2011. szept. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!