Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha nem folyik el a magzatvíz...

Ha nem folyik el a magzatvíz és nem is szivárog, akkor honnan tudom hogy beindult a szülés? Ti mit éreztetek?

Figyelt kérdés
Első kisbabámat várom és jövő hét péntekre vagyok kiírva.3napja elkezdett fájni a derekam és a hasam alja.holnap kell mennem ultrahangra és nstre.
2011. jún. 28. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A szülés beindulásának leggyakoribb verziója, hogy beindulnak a fájások. Először esetleg rendszertelenül, de lehet, hogy rögtön rendszeresen. Aztán ezek besűrűsödnek.

A magzatvíz elfolyással csak az esetek 10-20%-ban kezdődik.

2011. jún. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek magzatvíz elfolyással kezdődik,de gyakoribb,hogy fájásokkal. Van olyan kismama is akinek a dereka fáj nagyon,ismerek ilyet többet is,hogy majd le szakadt a dereka,nagyon fájt neki,de semmi görcse nem volt,nekik így indult a szülés!
2011. jún. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyik nap el kezd "fájdogálni", olyan menzeszes érzés. Aztán megint. Aztán megint. Aztán megint. Aztán rádöbbensz, hogy a fájdalmak közötti idő elég rendszeres, ekkor érdemes nézni az órád. És ekkor lehet már arra gyanakodni, hogy ezek már a szülési fájások. De tényleg olyan érzés, mint amikor megjön a havivérzés. Aztán megkeményedik a hasad, aztán ez egyre görcsösebben érződik. Szóval, nyugodj meg, rá fogsz jönni időben, csak ne idegeskedj, fogod tudni. Aztán ha mégsem vagy biztos magadban, inkább menjél be feleslegesen joslófájásokkal, minthogy későn indulj. Akkor legalább megnyugtatnak, hogy ez még nem az. 40/n
2011. jún. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem a másodikkal olyan fájásokkal indult mint egy erős gyomorrontásos görcs, nem is gondoltam hogy az, de mikor a következő 4 perc múlva jött és a többi is, hát tudtam, h itt az idő. pedig semmi előjele nem volt, előtte sose keményedtem és még csak 38 hetes voltam, hát igen a frontok.
2011. jún. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem erős mensiszerű görcsök, 10 percenként. a magzatvíz végig nem folyt el, végén repesztette a doki a burkot.
2011. jún. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
megérzed ne izgulj.nem lesz kérdéses
2011. jún. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!