Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek hogy indult meg a...

Kinek hogy indult meg a szülés? Fájásokkal, vagy vérzéssel, vagy magzatvíz szivárgással?

Figyelt kérdés
Nekem azt ajánlották, hogy tegyek védőhuzatot a matracra, hogyha éjjel indulna meg a szülés, és véreznék, vagy magzatvíz szivárogna, ne legyen a matrac koszos.
2011. jún. 2. 10:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

Burokrepedés.

5.30-kor arra keltem,hogy nagyon kell pisilnem,ahogy megfordultam kifolyt.

Jó ötlet a védőhuzat!

2011. jún. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem 15:30kor nagyon kemény volt a hasam, elmentem pisilni, és ahogy felálltam a WC-ről, elfolyt a magzatvizem, és azzal együtt kijött a nyákdugóm is. Az első fájásom 19:15kor jött, és a baba 20:47re meg is lett. Mi a kocsiba tettünk alám mindent amit csak lehetett, miután elfolyt a vizem, és mentünk a kórházba, de szerencsére ott már semmi nem jött belőlem, szóval nem "piszkoltam" össze semmit.
2011. jún. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az első két szülésem (fiúk) velük elfolyt a magzatvizem,a kislányommal már bent feküdtem(1 nappal túlhordtam)este 2 perces fájások jöttek,mire szülőszobára kerültem,gyorsan burkot repesztettek és jött is a babócám:)!
2011. jún. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

szia

nekem első babám (még dolgoztam) 39dik héten megrepedt a burok felül csak pici meleg,magzatvíz jött szal repesztettek utána.lányok méhszájatok hogy állt szülés előtt?nekem most jön a második de már izgulok.36 hetes vagyok de doki szerint hamarabb jön..

2011. jún. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nekem délelött elkezdett csordogálkni a vizem ,elöször nem is tutam hogy az ,emrt nagyon kevés volt, bementünk a korházba délután, meglátták hogy meconiumos a viezm, azonnal vittem a mütöbe.. sajnos, pedig jobb lett volna simán szülni, de a dokimat mikor felhivtam, azt mondta hogy nem kell bemennem még, ráérek délután.. a babám meg majdnem meghallt, ujra kellett éleszteni, szerencsére azota jol van 11 honapos lassan:)
2011. jún. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mindkétszer fájásokkal indult a szülés. Nem koszoltam össze semmit itthon :) a kórházban folyt el mindkétszer a víz
2011. jún. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
5 perces fájásokra ébredtem reggel, nem véreztem, nem ment el a nyákdugó, nem folyt el a vizem, a doki repesztett burkot
2011. jún. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Szóval akkor bárhogyan kezdődhet a szülés...

Nagyon izgulok már, hogy milyen lesz... Még 3 hetem van a hivatalos időpontig.

2011. jún. 2. 14:01
 9/13 anonim ***** válasza:

Szivárgással, hajnali fél 2 körül.

De szerencsére nem azonnal, hanem én is azt éreztem, hogy mindjárt bepisilok. És nem értem ki a WC-ig... Pedig nem nagy a lakás! :) Nagyon kicsi adagokban, de folyamatosan folydogált.

2011. jún. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Fájásokkal...

Azt azért remélem tudod hogy a vérzés nagyon nem OK, nem egy a "sok" normális szülésindulás közül. Akkor rögtön kórház!

2011. jún. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!