Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vélemények a soproni kórház...

Vélemények a soproni kórház szülészetéről, nőgyógyászatáról, dolgozókról?

Figyelt kérdés
Tényleg olyan szörnyű?
2009. febr. 4. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vészes bár megoszlanak a vélemények.

A szülésznő aki velem volt nagyon aranyos volt,pedig nem fogadtuk meg.De persze hallottam olyanról is aki nem volt éppen a legkedvesebb. A csecsemős nővérek segítenek az első szopinál pelenkázásnál és utánna is ha szükséged van rá.Bár sok munkájuk van...A wc-t renszeresen takarítják,bár szerintem aki kényes mint én :) még így is fanyalog.

....én így is összeszedtem valamit...

A kaja szörnyű,általában az ebéd hideg volt. Úgyhogy jobb ha hozatsz otthonról szendvicset és berakod a hűtőbe. A szobatársam és én is így éltük túl a reggelit és a vacsit is. :)

2009. febr. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem kinél szültél? Ki volt az orvosod/védőnőd?
2009. febr. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagy Bálint volt az orvosom de ő szabira ment mikor szültem és ezért Karazma Farshidnál szültem.

A védőnőm pedig: Elek Anita

2009. febr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én csak jót tudok mondani!
2009. febr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Három gyerekemet segítettek világra ebben a Kórházban. Az első rémes volt, a gyerekért szabályosan kűzdeni kellett a cscsemősökkel, hogy adják oda és velem maradhasson. A másodiknak megmentették az életét 32. hétre született, azért tudnak vmit az orvosok. A harmadik gyerekkel teljesen más volt minden (2009), egy álom, csodás orvos, csodás szülésznő, csodás csecsemős.
2009. nov. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi neked is
2009. nov. 28. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!