Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szokás előre pénzt adni?

Szokás előre pénzt adni?

Figyelt kérdés
Fogadott szülésznőm van, de tájékoztatott hogy lehet hogy nem minden esetben tud bejönni, pl. ha éjszakás volt és nincs meg a pihenőórák száma. Tehát ha az ügyeletes szülésznőnél szülnék, érdemes pénzt adni neki még az elején hogy normálisabban bánjon velem?
2009. febr. 4. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
inkább utólag
2009. febr. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
előre dehogy....max férjed vigyen neki egy kávét ha éjjel van
2009. febr. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, ez anyósom ötlete volt, de nem igazán értek vele egyet, csak nem akartam vitatkozni. Gondoltam rákérdezek hogy én gondolkozom-e rosszul.
2009. febr. 4. 16:40
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia,

Ez a vesszőparipám, pénzt az orvosnak...

Ha előre adsz, de amúgy egy szemét alak, akkor sem lesz jobb fej. Párod ha éjjel szülsz, hívja meg kvra, esetleg vmi harapnivalóra, de ezen kívül minek előre fizetni, utólag is hülyeségnek tartom...

2009. febr. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem tenném! És ha nem leszel vele megelégedve? Igen, egy kávé esetleg egy szendvics, az oké.. de pénz előre.. Ahol én szültem volt olyan,akinek a fogadott szülésznője nem volt olyan rendes, mint az és ügyeletesem. Tudod azt, hogy valaki emberségesen bánjov veled, az nem hiszem, hogy pénzkérdés..
2009. febr. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha anyósod így gondolja, akkor vigyen be neki pénzt ő előre.

Butaság lenne! Ha nincs jelen valamiért, akkor nem is kap. Legyen az doki, vagy szülésznő. Ha az ügyeletesnél kell szülnöm és nem a fogadott szülésznőnél, és meg vagyok vele elégedve, akkor szívesebben adok majd neki pénzt!

2009. febr. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Érdekes nézet. Nekem is azt mondta a családom, hogy minek fogadok orvost, és ha nem tud bejönni a szülésre? Mondtam, hogy akkor nem kapja meg a pénzt. Mire ők: miért nem előre kell fizetni? Szóval ezt mindenki így gondolja? Nem, csak akkor adj neki pénzt, ha már elvégezte a munkát.
2009. febr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!