Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Programozott császárnál az...

Programozott császárnál az altatóorvosnak is szokás pénzt adni? Ha igen, akkor előre, amikor bejön hozzám megbeszélni a részleteket, vagy valamikor utána? Mennyit?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 14. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
27%

Na ne má... Tényleg ennyi pénzetek van?

A takarítónőnek nem akarsz adni?

Miért rontjátok el ennyire az orvosokat?

Az a dolga, hogy végezze a munkakörét.

Nem elég, hogy gondolom adsz a dokinak?

Lehet magánkórházban is szülni, ott mindennek megvan az ára.

És amúgy hál isten már bevezetik azt is a kórházakban,egyre több helyen, hogy az éppen nem műszakban levő orvos nem lehet a kórházban, tehát ezzel végre megszüntetjük a fogadott orvos intézményét!

2008. ápr. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is így szűltem de csak a dokimnak adtam pént.

A többiek nem várják el. Egyébként a dokid nem egyedül csinálja a műtétet hanem mégegy dokival.(minden műtétnél legalább két doki van bennt) neki sem kell adnod.Lesznek még bennt legalább nyolcan.

Nem is biztos,hogy találkozol előtte az altatóorvossal. Én csak egy percre láttam amikor a szülésznőtől kérdezte,hogy én leszek-e a császáros.

Csak a dokidnak adj pénzt!

2008. ápr. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak: hál' Istennek nekünk jól megy, nem panaszkodhatok. De fölöslegesen azért nem osztogatnám...

Másodiknak: köszi a választ, én is így gondoltam!

2008. ápr. 14. 17:56
 4/7 anonim ***** válasza:
32%

Ha ennyire jól megy, akkor menj magánklinikára szülni, ott úgyis megkérik az árát.

Az SZTk orvosokat meg meg lehetne hagyni azoknak, akiknek nincs fölös 100.000.-ftja egy szülésre, és akkor talán nem fogunk rettegni, hogy vajon rendesen ellátnak -e az olyanokkal szemben, akiknek van pénze és nyomja a dokikat...

2008. ápr. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%

Én tökéletesen megértem,és egyet is értek az első válaszolóval.

Mert,ha az úgy működne,hogy a doki elfogadná a kínált pénzt,és szépen megköszönné,még oké is lenne.De ettől még ugyanolyan bánásmódot,és odafigyelést illetne az is,aki nem tud adni,csak tb-t fizet.

De nem,hanem elvárják,sőt nem is elégszenek meg akármennyivel,sőt továbbmegyek,a mi kórházunkban már a pénzéért sem várhat az ember normális bánásmódot,ellátást.

Én sem panaszkodok,nem szenvedünk hiányt hála istennek semmiben,de nem áll szándékomban a dokikat jelentősen támogatni.Azt inkább a gyerekeimre költöm.

És az is igaz,hogy aki annyira bővelkedik az szüljön magánkórházban,ott fizethet kedvére.Mert az ilyen bőségben lévők rontották el a dokikat,akik annyira pofátlenok lettek,hogy az utosóját is elszednék a páciensnek,azzal sem törődve,ha az a gyerekei elől veszi el.

Na,szóval szerintem is ez a hálapénz már nagyon gusztustalan méreteket öltött.

2008. ápr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia.Szerintem elég,ha a dokinak és ha esetleg nem császárral szülsz a szülésznőnek adsz (Hallottam itt,hogy ajándékcsomag volt,nem pénz,ezt szimpibbnek tartom.)

A többiek nem tudom miért akadtak ki,csak kérdeztél valamit,mert nem vagy tisztában vele.

Amúgy meg szerintem,orvos válogatja,hogy mennyire kapzsi vagy sem.Az enyém azt mondta amennyit gondolok.Szerintem ez így korrekt.Ő nem tudhatja,mit engedhetek meg magamnak és mit nem.Mi fogunk adni,de nem a rendelés 10% százalékát,mert azt túl soknak tartom.Nekem megér ennyit,hogy bármi kérdésem,problémám van,számíthatok rá telefonon is,az Ő! szabadidejében.Ja,amúgy normál átlagemberek vagyunk.

2008. ápr. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%

Húúú, a betyár-ennyi irigy embert régen láttam egyrakáson.


Szerintem hagy döntse el mire költi a pénzét-vannak akiknek nem telik. Ilyen az élet.

De segíteni, nem tudott, csak epéthányni (már bocs).


Szerintem se adj, csak az orvosodnak, valóban többen lesznek bent, ahogy előttem is írta valaki-lesz olyan akit nem is láttál és talán nem is fogsz utána sem soha.

2008. ápr. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!