Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek azért lett császár,...

Akinek azért lett császár, mert nem tágult, inditásra sem, az szült másodikat természetes uton? Mennyi az esély rá?

Figyelt kérdés

van egy gyönyörű 8hónapos fiam.

tudom hogy az a lényeg,hogy ép és egészséges,nem az hogy jött vilgára. de tervezzük a következő babát márciustól ujra próbálkozunk és nagyon szeretném megtapasztalni,milyen is megszülni egy babát,megélni ezt a csodát. tudom sokat rettegnek tőle,de nekem ez minden álmom. persze ha nem jön össze,az sem tragédia,de jó lenne. volt valaki hasonló cipőben?


2011. jan. 25. 09:41
 1/2 anonim ***** válasza:

SZia!


Én hét éve szültem a fiamat császárral. Elfolyt a magzatvizem, nem tágultam, semmi fájásom nem volt, így 10 óra után megcsászároztak. Nagyon könnyen viseltem, másnapra semmi fájásom nem volt. Rá két évre megszültem a kislányomat természetese úton. Szintén megint elfolyt a magzatvizem, de most valahogy jöttek a fájások, úgyhogy maradt a természetese szülés. Nekem sokkal jobban fájt, mind a szülés része, mind a gyógylási szakasz, mint a császárral. Most várom a 3. gyerkőcöt, kiváncsi vagyok majd hogy alakul.

2011. jan. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
17 óra vajúdás után lett császár az első szülésnél, elfolyt a magzatvíz és nem fájt, nem tágultam. A második babánál szintén elfolyt a víz és nem fájt semmi, aztán pár óra múlva beindult, fájáserősítőt kaptam, végül 9 óra alatt sima szüléssel sikerült világra hozni a második babámat, bár ő kisebb fél kg-val, mint az első gyermekem.
2011. jan. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!