Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 9 napja szültem császárral,...

9 napja szültem császárral, de nem indult be a tejem, csak nagyon kevés van. Van még esély, hogy beindul? Nektek császár után mikor indult meg?

Figyelt kérdés
Tejserkentő teát iszom, homeós bogyókat szedek.
2008. nov. 28. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kevés az esély de van rá egy kicsi.Én is császárral szültem nekem se volt csak pici tejem de minden eggyes kortyot kiszopiztunk,igaz 2hónap múlva már nem is volt.De ismerek olyan kismamát akinek már a második napon nagyon sok teje volt.Szerintem ez adottság függő és nembiztos hogy a mindenféle tea eredményt hoz.
2008. nov. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szia! ne add fel. én is hasonló cipőben voltam, az 5. héten indult be nagyjából. nem szopizik a drága, csak max 30-akat, és utána 50+et fejek le. kitartás! én is majdnem feladtam,de megérte a kitartás.
2008. nov. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én simán szültem de nem nagyon akarttejem lenni. Sík ideg voltam, mindenki azt mondta nyugi, de hogy lettem volna nyugis ha órdít a gyerek és éhes.

Aztán tényleg lenyugodtam, odaültem az ablak elé a napsütésbe a babámmal és pihentem. És a várva várt tej beindult, még éreztem is. Tehát tényleg nyugalom :-)

kitartás, el fog indulni.

2008. nov. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is császárral szültem, 5. napon engedtek minket haza a kórházból, nekem addigra már beindult, ez már majdnem 4 hete és azóta is van tejem hálistennek.

De kitartás! Pihenj sokat és igyál rengeteg folyadékot!!! Szerintem van még esélyed!

2008. nov. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Gratulálok a babához! Nekem mikor az 5. napon hazaengedtek otthon több mint 2 decit kellet kifejni, mert a babám nem akarsz szopizni. Kb. 1 hónapomba került, mire elkezdett szopizni, addig fejtem meg a védőnőm tanácsára bimbóemelőt használtam, így a baba azt hitte, hogy cumisüveg és szép lassan átállt rá. Nem a tejserkentő tea a lényeg, hanem, hogy sok-sok folyadékot igyál, nálunk a tejserkentő nem vált be, fájt a baba pocakja tőle. És fontos még, hogy ne idegeskedj, tedd többször mellre a babát, ha csak egy kicsit szopizik az is segít. Ne idegeskedj, pihenj sokat, ne add fel. A homeós bogyó nálunk is segített, végül a babám 1 éves koráig szopizott, a végén inkább a szalonnát választotta :D Sok sikert, és ne add fel!
2012. jan. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!