Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után kinek mennyi idő...

Szülés után kinek mennyi idő kellett ahhoz, hogy visszafogyjon az eredeti súlyára?

Figyelt kérdés
Kb. 4 hónapja nem szoptatok, így azóta elkezdtem diétázni és újra sportolok heti 2x. 16 kilót szedtem fel, ebből 9 kilót már leadtam. Szeretném, ha nyárra ismét a régi lennék, főleg a ruházkodás miatt, hogy a régi ruháimba beleférjek. Kíváncsi lennék, hogy kinek mennyi idő alatt sikerült megszabadulni a kilóitól? És arra is, hogy sikerült-e a ciciből is visszafogyni a régi méretre? (Jó lenne ismét beleférni a régi bikinikbe.)
2011. jan. 25. 11:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én 43 kiló voltam mikor teherbe estem, 54 mikor szültem. Világéletemben sovány voltam és nem is vagyok hajlamos a hízásra. Babám most 7 hónapos (még szopik) és kb 3 hónapos kora óta tartom a 45 kilót. Én speciel nem örülnék ha ennél többet fogynék, sőt.. De az én példám biztos nem átlagos.
2011. jan. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én szülés után egy héttel már az eredeti alakomba ugrálhattam (csak 8 kg-t híztam) viszont a cicik...nah azok túl nagyok lettek és igen vissza ment az eredeti méretre csak sajnos a bőr már annyira nem :S

Már egész szépen lefogytál szóval szerintem sikerülni fog így nyárra vissza nyerni az eredeti súlyodat :)

2011. jan. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Régi bikinifelsők? Én elfelejthetem őket,mert 3 számmal nagyobb melltartót hordok szülés óta (2 éve). Mérges vagyok! Ott egy csomó szexi,nem épp olcsó fürdőrucim és pihizhetnek a szekrényben...
2011. jan. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon klassz vagy hogy ennyit leadtál már!! Nyárra tuti a régi ruháidat hordhatod, sőt lehet már tavasz végére is:)


Én ősszel hagytam abba a szoptatást ( 1 évig szopizott a lányom) versenysúlyomhoz képest 15 kilóval voltam több :( (177 centi vagyok 69 kilóval érzem jól magam.)

Mostanra már sikerült leadni 10 kilót belőle, így fel tudom mérni kb. mi lesz, és hát a cicik összébb mentek vagyis inkább nem úgy állnak mert a bőr vhogy tágabb. :(

Inkább az a baj már hogy fazonban nem állnak már jól azok a melltartók amik régen.

2011. jan. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én 55 kg voltam mikor teherbeestem. 61 kg-mal mentem szülni. Szülés után 1 héttel 51 kg voltam. Ruhatárcsere megintcsak mert mindegyik ruhámból kifogytam xs-s méretet hordok. A mellem viszont katasztrófa, reméltem sokkal kisebb lesz, most szenvedek vele, gyülölöm az egészet. Picim 2 hetes kora óta nem szoptatok, viszont a melleim túl nagyok az alakomhoz képest. Majd megyek plasztikára 1 év múlva...:(
2011. jan. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Első gyerekkel kb 3 hónap alatt lement a terhesség alatt felszedett 19 kiló plusz ( a nagyja már a szüléskor lement, mert vizes voltam)


Másodikkal 15 kiló jött fel, elég nehezen kezdett el lemenni, és szoptatok, úgyhogy diéta se nagyon jöhetett szóba. Aztán magától beindult a fogyás, és 3 hónap alatt le is ment a sok plusz, most már sok is, mert már vékonyabb vagyok, mint teherbeesés előtt, de még mindig fogyok (13 hós kicsim van, szopik még, biztos attól)


Így 59-60 kilósan jól is érezném magam (169 centi vagyok), de nekem a hasam nem az igazi :( A mellem is biztos gáz lesz, de az majd csak a szoptatás abbahagyása után fog kiderülni, hogy mennyire.

2011. jan. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem egészen 3hónapja szültem. 167cm vagyok, 50kg voltam a terhesség elején, a végére kb. 75. Még szoptatok, úgyhogy semmi diéta, még egy hétig nem sportolhatok egészségügyi okokból. Most 54kg vagyok. A melleim nem lettek sokkal nagyobbak, meglátjuk, hogy milyenek lesznek, amikor abbahagyom a szoptatást.
2011. jan. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
szülés után ugyanúgy 67 kg voltam mint előtte, össz 12 kg-ot híztam, de 200 grammos CH diétán voltam az utolsó 3 hónapban
2011. jan. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szülés után 2 héttel kevesebb voltam, mint terhesség előtt, pedig nem vagyok nádszálkarcsú alkat, átlagos vagyok.

11 kilót híztam, 13-at adtam le. 1 éves a fiam, tartom a súlyom, pedig nem teszek semmit.

2011. jan. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez egyénileg változó.Nekem 4 gyerekem van.A legnagyobb 13 éves a lekisebb 13 hónapos.

Az elsó terhességemet 57 kg-ról kezdtem,híztam terhesség alatt 21 kg-ot.A másodiknál és a harmadiknál 15 kg-ot híztam terhessáég alatt.Teljesen nem ment vissza a súlyom olyan 74 kg között votam, mindig.Aztán terhes lettem a negyedikkel s híztam kb:10 kg-ot,ami szerencsés volt,mivel a kisfiam 4300 és 62 cm-rel született.Rettenetesen sok tejem van,így már 13 hónapja csak fejek,mivel anyatejleadó is lettem.Lefogytam 20 kg-ot s mostanában 62 kg között mozgok a 167 cm-mel.

Szerintem ne akarj hirtelen lefogyni,mert nálam rosszüllétekkel járt a hirtelen fogyás.

2011. jan. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!