Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után kinek mennyi idő...

Szülés után kinek mennyi idő kellett ahhoz, hogy visszafogyjon az eredeti súlyára?

Figyelt kérdés
Kb. 4 hónapja nem szoptatok, így azóta elkezdtem diétázni és újra sportolok heti 2x. 16 kilót szedtem fel, ebből 9 kilót már leadtam. Szeretném, ha nyárra ismét a régi lennék, főleg a ruházkodás miatt, hogy a régi ruháimba beleférjek. Kíváncsi lennék, hogy kinek mennyi idő alatt sikerült megszabadulni a kilóitól? És arra is, hogy sikerült-e a ciciből is visszafogyni a régi méretre? (Jó lenne ismét beleférni a régi bikinikbe.)
2011. jan. 25. 11:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
a nővérem 1 hét alatt vissza nyerte a formáját csak egy kis hasa maradt.
2011. jan. 26. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Irígylem azokat, akiknek ilyen gyorsan lementek a kilók és úgy, hogy nem is tettek érte semmit! Én bizony keményen sportolok és diétázok. A babavárás előtt és alatt is nagyon odafigyeltem a táplálkozásomra, tornázni is tornáztam az utolsó hétig, mégis sokat híztam. 59 kiló voltam a babucim előtt, a 168 cm-hez szerintem ideális volt. Remélem nekem is sikerül nyárra a régi formámat hozni! Azon nagyon ledöbbentem, hogy milyen sokan nem tesznek semmit azért, hogy újra feszes legyen a hasuk, cicijük. Abban bízok, hogy a mozgás miatt nekem nem marad löttyedt a hasam és a cicim! Inkább sportolok, mint kés alá feküdjek! Van valaki itt, aki sportol és így a régi ciciformáját visszanyerte?
2011. jan. 26. 10:54
 13/13 anonim válasza:
szijasztok, én 32 hetes vagyok ma és ha minden igaz akkor kislány lesz:),5-6kg ot híztam eddig...remélem sikerül vissza fogynom:)
2011. jan. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!