Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vélemények dr. Sápy Tamással...

Vélemények dr. Sápy Tamással kapcsolatban (DEOEC)?

Figyelt kérdés

Hozzá járok, eddig meg vagyok elégedve vele. Akik esetleg

szültek is már nála, azok véleményére lennék kíváncsi. Mikor ment be, mennyire figyelt rátok...


2011. jan. 25. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy dolgot biztosan tudok róla!Jó nagy pénztárza kell hozzá,egyébként rendes,aranyos,de nem rohan be azonnal csak ha már nagyon muszály....(barátnőm szült nála)
2011. jan. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is hallottam már róla hogy ki volt kapcsolva a telefonja,mikor hivták volna a szüléshez...Amúgy tényleg nagyon kedves doki.
2011. jan. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon drága, de nagyon jó doki. Korrekt, precíz, a szüléshez nem siet, de időben ott van. Ha telik rá, válaszd őt nyugodt szívvel!
2011. jan. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyon jó doki. Korrekt, kedves, figyelmes. A Páromra is odafigyelt. Ha láttam, hogy nem ért valamit, akkor elmagyarázta neki. Amíg én öltöztem, jól kibeszéltek a hátam mögött. Elmondta neki, hogy ha ilyen vagy olyan vagyok, az a hormonoktól van, és hogy eddig vagy addig tarthat, meg ilyeneket.

De kell hozzá pénztárca az tuti. Nem olcsó a szentem. De soha ilyen jó nőgyógyászom még nem volt, mint ő.

2011. febr. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

A leg tutibb doki a világon Dr. Sápy Tamás!!!!!!!!!

Mindenkinek csak ajánlani tudom!! Úgy végzi a vizsgálatokat, hogy észre sem lehet venni. Emberileg is nagyon rendes! Olyan megnyerő, kedves hangja van, hogy elfelejtesz félni is amikor nála vagy. Van rád ideje, nem úgy mint a többinek, hogy gyorsan megvizsgálnak és már mehetsz is. Vele addig beszélgethetsz, amíg kérdésed van és mindenben segít. Apróság, de pl. a neved szólít és ez olyan kedves dolog. A nőgyógyásznál amúgy is kiszolgáltatott egy nő és olyan jó, hogy minden szempontból megfelel! Hozzá nem rettegek, amikor mennem kell! És ez egy nőnek FONTOS!

Szóval, mint dokit, imádom!

Ő tuti minden szempontból!!!!!!!!!

2011. máj. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
hello lanyok:-)az en kerdesem is az lenne toletek hogy meselyetek egy kicsit milyen volt a szules Sapy dokival en is hozza jarok meg vagyok vele elegedve de egy ismerosom is vele akart szulni es nem ert be mar csaka vegere!!!en nagyon izgulok mert felek es azt szeretnem hogy segitsen mindenbe!Ti veletek milyen volt?tanacs mire figyeljek oda?koszonom:-)
2012. febr. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!